درحالی‌که پیش‌بینی می‌شد آیفون دو دوربینه‌ی ۶٫۷ اینچ امسال پسوند مکس را در نام خود یدک بکشد، اکنون افشاگران می‌گویند این گوشی با نام آیفون 14 پلاس معرفی می‌شود.
شایعه‌ها می‌گویند اپل به دلیل استقبال ناکافی از آیفون مینی در سال‌های اخیر تصمیم گرفته مدل مینی آیفون ۱۴ را معرفی نکند و به جای آن سراغ معرفی آیفون ۶٫۷ اینچی جدیدی با نام آیفون ۱۴ مکس برود. این گوشی دارای مشخصات مدل معمولی آیفون ۱۴ خواهد بود، اما صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر خواهد داشت. گفته می‌شود که احتمالاً نام این گوشی آیفون ۱۴ مکس نخواهد بود.
فون‌آرنا به نقل از منابعی در زنجیره‌ی تأمین نمایشگر می‌نویسد اپل قصد دارد از پسوند «پلاس» برای گوشی موردبحث استفاده کند. از زمان عرضه‌ی گوشی آیفون ۸ پلاس به بازار، اپل هیچ موبایلی با پسوند پلاس دردسترس مشتریان قرار نداده است.

انتظار می‌رود اپل در روزهای پایانی تابستان امسال رویدادی برای معرفی خانواده‌ی آیفون 14 برگزار کند. این خانواده شامل چهار گوشی آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس خواهد بود. احتمالاً دو مدل عادی با دو مدل پرو تفاوت‌های محسوسی خواهند داشت.
افشاگران می‌گویند آیفون 14 و آیفون 14 پلاس از پردازنده‌ی A15، دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی و بریدگی نمایشگر استفاده می‌کنند، اما آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس سراغ پردازنده‌ی جدید A16 و دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی می‌روند و بریدگی نمایشگر را با دو حفره برای میزبانی از دوربین سلفی و حسگرهای فیس ID جایگزین می‌کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick