یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
حدود دو دهه قبل بود که پای چری کیوکیو به خیابان‌های کشور رسید و ایرانی‌ها اولین ماشین چینی را با نام ام وی ام ۱۱۰ شناختند. از آن زمان به بعد اتفاقات زیادی در بازار خودرو ایران افتاد و با ممنوعیت واردات خودرو، هر ساله سهم ماشین‌های چینی در ایران بیشتر و بیشتر شد. به طوری که امروزه، شرکت‌هایی که قبلا در حوزه واردات خودرو فعال بودند و برندهایی مثل کیا، هیوندای، میتسوبیشی و… را وارد می‌کردند، روی به مونتاژ ماشین چینی آورده‌اند.
اما این اتفاق فقط برای خودروهای سواری با بدنه‌های سدان، هاچبک، کراس‌اوور و وانت نیفتاده و برندهای چینی در بخش خودروهای تجاری نیز حضور فعالی پیدا کرده‌اند.
شرکت آرین دیزل یکی از شرکت‌های گروه آرین سرمایه است که به تولید و عرضه خودروهای تجاری (کامیونت و ون) جک موتورز در ایران می‌پردازد.
دومین مرحله پیش فروش عادی محصولات آرین دیزل در سال ۱۴۰۱ از روز یکشنبه ۵ تیر ماه آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
نوع خودرو
۱.۲۳۸.۰۰۰.۰۰۰
کامیونت ۸.۵ تن N85
۱.۲۹۸.۰۰۰.۰۰۰
اولین مرحله فروش آرین دیزل در سال ۱۴۰۱ از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت تا زمان تکمیل ظرفیت برگزار می‌شود.
نوع خودرو
۱.۳۴۵.۰۰۰.۰۰۰
ون ۱۴ نفره سانری
۱.۳۴۰.۰۰۰.۰۰۰
آرین دیزل یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه آرین سرمایه است که در سال ۱۳۹۶ راه‌اندازی شد. در این سال، گروه آرین سرمایه، یکی از کارخانه‌های سایپا در شهرستان خمین استان مرکزی را خریداری کرد و قصد داشت علاوه بر تولید خودروهای تجاری، میتسوبیشی اکلیپس را نیز مونتاژ کند. خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم‌ها، پروژه مونتاژ کراس‌اوور ژاپنی را تعطیل کرد و فقط کامیونت و ون جک موتورز روی خط تولید آرین دیزل باقی ماند. جک موتورز یکی از برندهای چینی فعال در بازار ایران است که خودروهای سواری آن توسط کرمان موتور مونتاژ می‌شود و آرین دیزل ماشین‌های تجاری این برند چینی را عرضه می‌کند.
در حال حاضر سه کامیونت و یک ون روی خط آرین دیزل پایا قرار دارند که در مجتمع صنعتی آرین پارس موتور مونتاژ می‌شوند. مجتمع صنعتی آرین پارس موتور در زمینی به مساحت ۲۹۵ هکتار در شهرستان خمین و کیلومتر ۵ جاده گلپایگان قرار دارد. این مجتمع شامل یک سالن ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربعی برای تولید خودروهای تجاری و یک سالن با مساحت ۹ هزار و ۸۰۰ مترمربع برای مونتاژ خودروهای سواری است.
جدیدترین خودرو سواری که در این مجتمع مونتاژ می‌شود، لاماری ایما است که به زودی فروش آن آغاز خواهد شد.
مشتریان برای خرید محصولات آرین دیزل باید مدارک زیر را همراه داشته باشند:
فروش آنلاین خودرو
نویسنده: میلاد قزللو
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *