به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا افخمی این روزها مراحل تحقیق و نگارش فیلمی سینمایی درباره زندگی شهید حسن هداوند میرزایی از شهدای شهرستان پاکدشت را در دست اقدام دارد. شهید هداوند از نیروهای ارتش جمهوری اسلامی در دوران جنگ بود که در مقطع اسارت و طی حادثه عجیبی توسط رژیم بعث عراق به شهادت رسید.
بر همین اساس، هفته گذشته افخمی و داود هاشمی تهیه کننده فیلم با حضور در شهرستان پاکدشت با محسن اردستانی فرماندار پاکدشت، امیر سرتیپ جانباز محمد ملایری مشاور پروژه و قنادزاده معاون امور فرمانداری این شهرستان دیدار و درباره مقدمات ساخت این پروژه سینمایی رایزنی کردند. ضمن اینکه در ادامه افخمی و هاشمی از روستاهای گلزار بالا و پایین و نمایشگاه های گل وگیاه جهت ایده برداری برای انتخاب لوکیشن فیلم دیدن کردند.
داود هاشمی درباره این پروژه گفت: علیرضا افخمی این روزها مشغول تحقیق و بررسی زندگی شهید هداوند است و به‌زودی نگارش فیلمنامه را آغاز خواهد کرد و نام فیلم هم به‌زودی انتخاب خواهد شد. با توجه به همکاری خوب مسئولان فرمانداری شهرستان پاکدشت به‌ویژه شخص فرماندار و همچنین ارتش جمهوری اسلامی، بسیار به تولید و خروجی این پروژه خوشبینم و امیدوارم قدمی در راستای تجلیل از مقام یکی از شهدای جنگ تحمیلی باشد.
به گفته او، امیر سرتیپ جانباز محمد ملایری از فرماندهان نیروی زمینی ارتش و از جانبازان ۷۰ درصد نابینای دوران هشت سال دفاع مقدس، به عنوان مشاور با این پروژه همکاری دارد.
این جدیدترین همکاری افخمی و هاشمی به ترتیب در جایگاه کارگردان و تهیه کننده پس از سریال های مانند «پنجمین خورشید»، «پنج کیلومتر تا بهشت»، «احضار» و … محسوب می شود.
انتهای پیام/

source

توسط mohtavaclick