یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
فیلم‌های «هناس» و «بدون قرار قبلی» که این روزها بر پرده سینما هستند،اکران‌های ویژه‌ای داشتند.
در اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی»، بهروز شعیبی بار دیگر با اشاره به بالا بودن قیمت بلیت سینما برای استفاده عموم مردم گفت: باید بتوانیم تفریح سینما رفتن را حفظ کنیم. 
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» شب گذشته 6 تیرماه با حضور سام درخشانی، گلاره عباسی، امیرمهدی ژوله، محمود بابایی و بهروز شعیبی در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.  
در ابتدای برنامه «بهروز شعیبی» ضمن ابراز خوشحالی از استقبال و حضور گسترده مردم در سالن سینما، از سجاد نوروزی مدیر سینما آزادی به عنوان سینمای سرگروه فیلم «بدون قرار قبلی» تقدیر کرد. 
این کارگردان در ادامه بیان کرد: ما از همان ابتدای اکران مهمترین مشکل مان که بالا بودن بها بلیت سینماهاست عنوان کردیم و از تمام سینماداران و کسانی که در عرصه سینما زحمت می کشند، قدردانی می کنم چرا که این عزیزان در این دو سالی که سینماها درگیر پیک کرونا و تعطیلی بود بسیار سختی کشیده و سالن های سینما را حفظ کرده اند. 
کارگردان «بدون قرار قبلی» تاکید کرد: سینما رفتن حق معمول همه ی ماست و باید این تفریح را در زندگی هایمان داشته باشیم. خوشبختانه از هفته گذشته در راستای رفاه حال مردم و مخاطبان سینما، حوزه هنری و موسسه تصویر شهر روزهایی از هفته در سینماهای زیرمجموعه شان، بلیت را به صورت نیم بها و با درصد کم ارائه می دهند که در قدم اول بسیار امیدوار کننده است و امید است که بتوانیم سینما و این تفریح را که بخشی از زندگی مان است حفظ کنیم. 
«گلاره عباسی» به عنوان مهمان برنامه خطاب به مردمی که در سالن سینما حضور داشتند گفت: بسیار خوشحالم که توانسته ایم بار دیگر در سالن سینما دور هم جمع شویم و در کنار هم فیلم آقای شعیبی را ببینیم. امیدوارم که امسال سال اتفاقات خوب برای سالن های سینما باشد و همگی بتوانیم پرشور فیلم ها را تماشا کنیم. 
«سام درخشانی» در ادامه اظهار داشت: فیلم «بدون قرار قبلی» فیلم شریفی است و از همه شما عزیزان تقاضا دارم که بعد از تماشای این فیلم، در فضای مجازی راجع به آن بحث کنید و تماشای آن را به دوستان و آشنایان خود توصیه کنید. 
«امیرمهدی ژوله» نیز در پایان در سخنانی کوتاه گفت: از حضورم در کنار دوستانم و شما مخاطبان «بدون قرار قبلی» خیلی خوشحالم. خدا به داد ما و سینماها و مخاطبانش برسد چون این وضع، وضع مناسبی برای سینما نیست.
فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود بابایی، محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که توسط پخش این موسسه اکران شده است.
مراسم اکران و تجلیل از عوامل فیلم سینمایی «هِناس» با حضور نمایندگان ملت در ساختمان شیخ فضل‌الله نوری مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
مراسم تجلیل از عوامل فیلم سینمایی «هِناس» با حضور شهره پیرانی همسر و آرمیتا رضایی‌نژاد فرزند شهید، حسین دارابی کارگردان و محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم سینمایی «هِناس»، حجت الاسلام و المسلمین آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و فاطمه قاسم‌پور رئیس فراکسیون زنان در مجلس و جمعی از نمایندگان و خانواده‌هایشان در ساختمان آیت‌الله شیخ فضل‌الله نوری مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
پس از اکران این فیلم، مراسم تجلیل از عوامل با حضور مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی و فاطمه قاسم پور، رئیس فراکسیون زنان مجلس انجام شد.
در ابتدا شهره پیرانی همسر شهید رضایی‌نژاد درباره حس و حال خود پس از تماشای «هِناس» در جمع نمایندگان مجلس گفت: ممنونم که برای دیدن این فیلم وقت گذاشتید و تشریف آوردید. من هفتمین باری است که فیلم را می‌بینم و هربار تحت تاثیر قرار می‌گیرم. شاید تماشای آن برای شما در حد یک فیلم باشد، اما برای من و دخترم خاطرات و واقعیت‌های گذشته را تداعی می‌کند.
وی افزود: این داستان بر مبنای واقعیت است و نه تنها داریوش بلکه هرکسی که در این حوزه فعالیت می‌کند، در شرایط مشابه داریوش است و خطرات مشابه، آن‌ها و خانواده‌هایشان را تهدید می‌کند. 
همسر شهید رضایی‌نژاد اضافه کرد: نه تنها داریوش و شهدای هسته‌ای، بلکه هم‌اکنون نیز افرادی هستند که برای حفاظت از آب، خاک و امنیت این سرزمین با جان خود معامله و جنگ می‌کنند. مدتی قبل ترور شهید صیاد خدایی در نزدیکی مجلس شورای اسلامی  دقیقا به شیوه‌ای که برای ما رخ داد، خاطرات لحظه شهادت رسیدن همسرم را تداعی کرد.  
پیرانی تاکید کرد: من تنها انتظارم از مجلس این است که قوانینی تصویب شود که خون شهدای هسته‌ای پایمال نشود.

در ادامه مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی در سخنانی ضمن تمجید از فیلم «هناس» بیان کرد: نمایندگان برای حراست از خون شهیدان ایستادگی خواهند کرد و نمی‌گذارد آرمان و اهداف آنان پایمال شود.
وی افزود: در دیداری که با رییس مجلس داشتم تاکید ما بر پیگیری با حساسیت موضوعات است و تاکید بسیار به انقلابی بودن مجلس یازدهم شد که پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید انقلابی باشیم و انقلابی عمل کنیم.
آقاتهرانی با تقدیر از سازندگان فیلم «هِناس» تاکید کرد: «هِناس» یکی از فیلم های تاثیرگذار و حقیقی در تاریخ سینمای کشورمان است، ساختن چنین فیلم‌هایی در طول تاریخ نمی‌گذارد دستاوردهای هسته‌ای کشور که حاصل خون دانشمندان شهیدی همچون رضایی‌نژاد است به دست فراموشی سپرده شود.
در پایان اکران فیلم «هناس»، رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس فراکسیون زنان مجلس ضمن تجلیل از شهره پیرانی همسر و آرمیتا، دختر شهیدرضایی نژاد، حسین دارابی کارگردان و محمدرضا شفاه تهیه‌کننده این فیلم، از همسر شهید رضایی‌نژاد برای بردباری و ازخود گذشتگی تشکر و قدردانی داشتند.
انتهای پیام 
source
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick