instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
نیک بیکر (Nick Baker)، یکی از بنیان‌گذاران XboxEra، به اطلاعاتی از این بازی دست یافته اما حاضر به فاش کردن آن نیست. توسعه‌دهنده و زمان عرضه‌ی آن نیز نامشخص است.
چندین پروژه ابرقهرمانی مارول مثل Marvel’s Midnight Suns، Marvel Snap، Marvel’s Spider-Man 2 و همچنین پروژه‌ی مارول امی هنیگ (Amy Hennig) در دست توسعه قرار دارند. بر اساس شایعه‌ای به نظر می‌رسد الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز به این جمع بپیوندد.
در پادکست اخیر XboxEra، بیکر در مورد یک منبع جدید و اشاره‌ی آن‌ به بازی مارول که توسط EA در دست ساخت قرار دارد، صحبتی داشت. این منبع به IP مربوط به آن هم اشاره کرده است اما بیکر از افشای سرنخ دیگری امتناع کرد. در حال حاضر مدت توسعه یا توسعه‌دهنده‌ی این عنوان نامشخص است.
با توجه به این‌که سایر استودیوهای EA مشغول ساخت عناوین خود هستند، احتمالا استودیوی مُتیو (Motive) توسعه‌دهنده‌ی این بازی باشد. این استودیو هم اکنون در حال کار روی بازسازی Dead Space است که در تاریخ 7 بهمن 1401 (27 ژانویه 2023) عرضه می‌شود. شاید عنوان جدید مارول پروژه‌ی بعدی آن‌ها باشد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Ghost rider
🥺🥺🥺🥰
به به ea کی مراسم داره دیدن داره کاش نید فور اسپید درست و حسابی هم بده
کار هر کس نیست خرمن کوفتن
گاو نر میخواهد و مرد کهن
# اینسامنیاک 💙💙💙
ترو خدا این باشه MARVEL DOCTOR STRANGE 😁😁😁
برای من کیفیت مهمه نه اینکه صرفا از روی یک ابرقهرمان بازی ساخته بشه حیف یک بازی از ایرون من یا کاپیتان آمریکا نمی‌سازن در سطح بازی های سونی یا راکستدی وگرنه پتانسیل زیاد دارن بخصوص کاپیتان آمریکا که کمبت های خوبی میشه درآورد با اینکه خودم فن تونی استارک هستم.
اگه ریسپاون بسازه عالیه فقط اگه EA دوباره انگولک بازی هایی که سر استار وارز در آورد و گند زد بهشون رو اینجا هم پیاده نکنه و از بازی یه بازی لایو سرویس نسازه پتانسیل موفقیتش بالاست فرض کنید گیمپلی جدای فالن اوردر در قابل یه بازی از مارول با دستپخت ریسپاون
من که خودم کیفیت برام مهمه ولی دوست دارم داخل دنیای اینسامنیاک باشن همشون و کسایی که احتمال اینکه بازیشون هست
دکتر استرنج،هالک،پانیشر،دردویل
خیلی دوست دارم از دردویل و دکتر استرنج و مون نایت بازی ببینم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick