یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ب ام و به تازگی از محصول جدید خود یعنی ام3 تورینگ رونمایی کرده که به اعتقاد کارشناسان ترکیب جالبی از آب درآمده است. ب ام و ام3 تورینگ مدل 2023 برابر با 1865 کیلوگرم وزن دارد که در مقایسه با سدان ام3 مجهز به سامانه تمام چرخ محرک 85 کیلوگرم سنگین تر است.
به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران ، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، دماغه جدید باواریایی ها اینجا حضور دارد که شامل جلوپنجره دوقلوی بزرگ، سپر اسپرت، چراغ های جدید و درپوش موتور بسیار زیبایی است که با برجستگی های خود در نهایت هارمونی به جلوپنجره رسیده است تا ظاهری تهاجمی و کاملا اسپرت را ایجاد کند.
در قسمت عقب خودرو نیز از دیفیوزر کامل با خروجی 4 تایی استفاده شده تا یقین داشته باشیم که با یک اسپرت آتشین سر و کار داریم که اتفاقا ویژگی های یک خودروی خانوادگی را نیز با توجه به کلاس اتاق، همراه خود دارد.
 
ب ام و یک شاهکار دیگر معرفی کرد؛ فقط برای خانواده های آتشین! (+عکس)
 
ب ام و یک شاهکار دیگر معرفی کرد؛ فقط برای خانواده های آتشین! (+عکس)
اما داخل کابین کاملا در سطح یک خودرو اسپرت طراحی شده که اولین نشانه را باید در صندلی های فوق حرفه ای آن با قابی از فیبرکربن مشاهده کرد. جزئیات کرومی و کربنی در نهایت زیبایی در بخش های مختلف کنار هم قرار گرفته اند. فناورانه ها نیز شامل نمایشگر یکپارچه 12.3 اینچی اطلاعات کیلومتر و 14.9 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی می شود که داخل یک قاب قرار گرفته اند.
ب ام و یک شاهکار دیگر معرفی کرد؛ فقط برای خانواده های آتشین! (+عکس)
در بخش پیشرانه از تپنده 3 لیتری 6 سیلندر توربوشارژ با 503 اسب بخار خروجی استفاده شده است. سامانه تمام چرخ محرک اختصاصی اکس درایو ب ام و در وضعیت فعال قرار دارد. در بخش جعبه دنده نیز نمونه 8 سرعته ام استپ ترونیک قرار گرفته که عملکرد فوق العاده ای را در هماهنگی با سایر بخش های پیشرانه به نمایش می گذارد.
با این آپشن، ب ام و طی 3.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت محاسبه شده نیز برابر با 280 کیلومتر برساعت است.
 
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick