یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: موضوع بهبود معیشت جبران خدمت کارکنان و تسهیلات رفاهی آنها بزودی در جلسه فوق العاده شورای هماهنگی بانک ها مطرح و تصمیمات لازم گرفته خواهد شد.
دکتر محمد رضا فرزین در چهارمین نشست هم اندیشی متولیان سرمایه انسانی سراسر کشور با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در رشد  و ارتقای بانک بر برنامه ریزی برای بهبود عملکرد صندوق تامین آتیه تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: صرفا بهبود جبران خدمات نیست که منجر به افزایش انگیزه می شود بلکه حاکمیت منابع انسانی ، تعریف مسیر شغلی شفاف و سپردن مسئولیت براساس شایستگی ، توانمندسازی و ارزیابی عملکرد از جمله اهداف منابع انسانی است که می تواند باعث افزایش انگیزه و احساس وابستگی کارکنان به سازمان شود.
وی در خصوص وضعیت کسری کادر واحدها ضمن تایید وجود کسری کادر ،  برپیگیری لازم برای جذب نیروی جوان و جدید تاکید کرد و گفت: با توزیع مناسب نیرو توسط مدیران و به ویژه واحدهای سرمایه انسانی ادارات امورشعب می توانند بخشی از این کسری را جبران کنند.
فرهاد معقول عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی نیز در این همایش گفت: رشد سازمان ها در گروی توسعه و بهبود عملکرد در بخش منابع انسانی است.
وی افزود: توانمند سازی کارکنان  و افزایش مشارکت آنها در تحقق اهداف بانک،مهم ترین مضمون استراتژیک تعالی سرمایه انسانی است.
معقول با اشاره به اولویت های استراتژیک بانک برای سال 1401 تاکید کرد: یکی از مهم ترین مشکلاتی که بانک ملی ایران با آن مواجه است، مشکل کمبود کادر و نیروی انسانی است که در این راستا تلاش شده است تا نیروهای جدید و توانمند از طریق ساز و کارهای در نظر گرفته شده، جذب شوند.
عضو هیات عامل با اشاره به ضرورت ارتقای دانش سرمایه انسانی متناسب با الزامات استراتژیک در خطوط کسب و کار، اظهار کرد: با توجه به تشکیل اداره های جدید، متناسب با نیازهای روز بانک ملی ایران، دانش نیروی انسانی نیز متناسب با آن رشد و ارتقا خواهد یافت.
وی افزود: یکی از مهم ترین دغدغه های بانک، حمایت از وضعیت معیشتی، رفاهی و درمانی کارکنان شاغل  و بازنشسته از طریق مراجع درون و برون سازمانی است و تقویت این بخش همواره از سرفصل های مهم مدیران ارشد بانک می باشد.
معقول با اشاره به  ابلاغ آیین نامه جدید اجرایی ارزیابی عملکرد کارکنان، تاکید کرد: بر اساس این آیین نامه عملکرد نیروی انسانی متناسب با انتظارات بانک از آنها مورد ارزیابی قرار گرفته و پاداش ها بر اساس ارزیابی پرداخت می شوند.
محمد رضایی رئیس اداره کل سرمایه انسانی نیز در این همایش با تاکید بر ضرورت تعامل و هماهنگی به عنوان دو ویژگی اصلی سیستم های مدیریتی در استراتژی های منابع انسانی گفت: تحقق اهداف حوزه منابع انسانی نیازمند تعامل با مدیران ارشد و همکاران صف و ایجاد حداکثر هماهنگی بین متولیان سرمایه انسانی واحدها و اداره کل سرمایه انسانی در اجراست.
وی ضمن تبیین اهداف، برنامه ها و اقدامات انجام شده در حوزه سرمایه انسانی اظهار کرد: حمایت مدیران ارشد بانک و تعهد مدیران صف و ستاد به اجرای برنامه ها، عامل افزایش بهره وری سیستم مدیریت منابع انسانی است.
در این همایش سه روزه که با حضور دکتر فرزین مدیر عامل، قائم مقام مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و هیات عامل و مدیران ستادی برگزار شد موضوعات حوزه سرمایه انسانی بویژه  نظام جامع مدیریت منابع انسانی ، اجرای کانون های ارزیابی ، باز طراحی فرایند ارتقاء و انتصاب ، باز طراحی فرایند ارزشیابی عملکرد ، مدیریت استعداد و جانشین پروری ، طراحی و تدوین مسیر شغلی ، استقرار فرایند سنجش نگرش کارکنان ، تبیین استقرار سامانه مدیرین منابع انسانی ، تشریح وضعیت استخدامی ، نحوه جابجایی کارکنان و امکان تغییر در نظام جبران خدمت و تسهیلات کارکنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
روابط عمومی بانک ملی ایران
دانلود جوکر
Kim Kardashian

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick