سامسونگ رسماً تأیید کرد که گلکسی Xcover 6 Pro در بازارهای بیشتری عرضه خواهد شد. فروش این دستگاه از اوایل ماه جولای با قیمت ۵۹۹ دلار در اسپانیا آغاز خواهد شد.
سامسونگ به‌تازگی از گوشی مقاوم XCover 6 Pro رونمایی کرده است. البته این شرکت اطلاعات زیادی درمورد قیمت این محصول و اینکه در چه بازارهایی عرضه خواهد شد ارائه نداد. اکنون این شرکت تأیید کرده که گوشی مقاوم جدیدش در بازارهای بیشتری دردسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
به گزارش SamMobile، سامسونگ اسپانیا امروز برچسب قیمت گلکسی XCover 6 Pro را تأیید کرد. این شرکت می‌گوید گوشی مقاوم جدید از ماه جولای با قیمت ۵۹۹ یورو در اسپانیا عرضه خواهد شد. قیمت نسخه‌ی Enterprise این محصول نیز ۶۰۹ یورو اعلام شده است.
مشخصات پردازنده Galaxy XCover 6 Pro

گلکسی XCover 6 Pro سامسونگ فقط در یک نسخه به‌فروش خواهد رسید؛ اما مشتریان می‌توانند مدل تک‌ سیم‌کارت یا دوسیم‌کارت آن را با توجه به نیاز خود خریداری کنند.
غول فناوری کره‌ای ابتدا قصد داشت XCover 6 Pro را فقط در بازارهای محدودی در اروپا، آسیا و خاورمیانه عرضه کند. خوشبختانه به‌نظر می‌رسد نظر این شرکت تغییر کرده و در آینده قرار است این محصول در بازارهای بیشتری دردسترس قرار گیرد.
سامسونگ هیچ جزئیاتی دیگری درمورد گوشی مقاوم جدید خود ارائه نکرده است اما امکان دارد این دستگاه در بازار ایالات متحده نیز به‌فروش برسد. این درحالی است که XCover Pro 2020 در ایالات متحده عرضه شد و بنابراین منطقی است که XCover 6 Pro جدید نیز همین روند را دنبال کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick