یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
کریستیانو رونالدو پیشنهاد پرداخت خسارت به خانه توسط بوگاتی ویرون ۱٫۷ میلیون پوندی خود را داده است.
به گزارش خودروتک به نقل از خبرورزشی، یکی از محافظان رونالدو در مایورکا، جایی که ستاره ۳۷ ساله منچستریونایتد در حال گذراندن تعطیلات است، در حال رانندگی بوده که خودرو از جاده خارج شده و به دیوار خانه‌ای برخورد می‌کند.
گمان می‌رود که خود رونالدو هم به همراه خانواده‌اش در خودرویی در پشت سر در حرکت بود و این حادثه را دیده است. صاحب خانه از عمارت اجاره‌ای رونالدو دیدن کرد و یکی از کارکنان به او وعده غرامت داد. روز سه‌شنبه، کرونیکا بالیر مدعی شد که محافظ ناشناس از ماشین پیاده شد و سایر کارکنان مهاجم منچستریونایتد را در محل رها کرد تا پلیس برسد.
بلافاصله مشخص نشد که مقصد رونالدو کجا بوده است. اما عکس‌هایی از او در حال لذت بردن از روزهای استراحت با خانواده‌اش در قایق تفریحی ۵٫۵ میلیون پوندی دیده شد. اعتقاد بر این است که او یک ویلای مجلل در نزدیکی صحنه تصادف در نزدیکی بیمارستان خوآن مارچ اجاره کرده است.
بوگاتی آسیب‌دیده رونالدو بعداً با یک کامیون یدک‌کش که با برزنت آبی پوشانده شده بود منتقل شد. حالا خبر رسیده است که کریستیانو رونالدو قبول کرده که خسارت وارد شده به خانه‌ای که ماشینش تخریب کرده را بپردازد.
واکنش رونالدو به پرداخت خسارت خانه‌ای که بوگاتی‌اش ویران کرد!
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick