instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اثر نقش‌آفرینی Sabotage Studio یعنی بازی Sea of Stars از پنجره‌ی عرضه‌ی اصلی خود یعنی تعطیلات سال 2022 به سال 2023 تاخیر خورده است. البته Sabotage Studio گفته که یک دمو ممکن است در سال جاری منتشر شود.
حدود دو سال از معرفی بازی Sea of Stars توسط Sabotage Studio می‌گذرد. Sea of Stars یک نقش‌آفرینی رتروی نوبتی است که در جهان بازی قبلی این استودیو یعنی The Messenger جریان دارد. The Messenger یک بازی مترویدوینیا ساید-اسکرولر بود. Sea of Stars هم با نمایش‌های خوب خود توانسته توجهات طرفداران این سبک از بازی‌ها را جذب کند.
سال گذشته Sabotage Studio اعلام کرد که تعطیلات سال 2022 را به عنوان پنجره‌ی عرضه‌ی بازی Sea of Stars هدف قرار داده است. با این حال برنامه عوض شده است. این استودیو در توئیتر خود اعلام کرد که بازی Sea of Stars در سال 2023 عرضه خواهد شد. با این حال Sabotage Studio برنامه دارد تا یک قسمت قابل بازی را در سال 2022 در اختیار هواداران قرار دهد.
البته مشخص نیست که منظور از یک قسمت قابل بازی دقیقا چه خواهد بود، اما احتمالا با یک دموی کوتاه از بازی طرف خواهیم بود. بازی Sea of Stars در حال حاضر برای پلتفرم PC و کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به به شدیدا منتظرم براش توی همین تخفیفای سامرسل نینتندو بازی مسنجر رو گرفتم تو یک کلام واقعا عالی و محشره و شدیدا در گیر کنندست بازیش به دوستایی که سبک مترویدونیا رو دوست دارن بازی رو از دست ندن بازی برعکس بقیه بازی های این سبک وقتی بمیری بجای اینکه از اول بازی رو شروع کنی از آخرین چک پوینت بازی شروع میشه اونم با همه تجهیزات و آپدیت ها این خیلی باحالش کرده البته واسه نوب ها بی اعصاب هایی مثه من 😁
یکی از مورد انتظار ترین ایندی ها برای من هست به هر حال همین که استودیو سازنده The messenger میسازتش خیلی ارزشش رو برام بالا میبره اما به هر حال امیدوارم هر موقعی که عرضه میشه بتونه بازی کامل و کم نقصی باشه
چرا ی بازی همون تاریخی ک میگن عرضه نمیشه
تاخیر میزنن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick