instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اخیرا شایعاتی در سطح فضای مجازی منتشر شده که خبر از انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora در تاریخ 18 نوامبر سال 2022 برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، پلتفرم PC و سرویس استدیا می‌دهد.
شایعات جدید خبر از این می‌دهند که بازی Avatar جدید یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی Avatar: Frontiers of Pandora قرار است در جریان ماه نوامبر سال جاری منتشر شود. این شایعات توسط تام هندرسون (Tom Henderson)، یکی از منابع داخلی با اعتبار دنیای بازی‌های ویدیویی، بر روی وبسایت Exputer منتشر شده‌اند. هندرسون مدعی شده که منابع او تاریخ عرضه‌ی بازی را 18 نوامبر اعلام کرده‌اند.
در صورت درست بودن این شایعات، عرضه‌ی بازی Avatar: Frontiers of Pandora در تاریخ 18 نوامبر آن را در میان تعدادی از بازی‌های بزرگ دیگر که در این فصل منتشر می‌شوند قرار می‌دهد. این تاریخ عرضه هم‌چنین بازی را نزدیک به اکران فیلم بعدی Avatar یعنی Avatar: The Way of Water قرار می‌دهد. این فیلم در ماه دسامبر سال 2022 اکران خواهد شد.
پلتفرم‌های مقصد بازی Avatar: Frontiers of Pandora کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس، پلتفرم PC و سرویس استریم گوگل استدیا هستند. با توجه به وجود Ray-Tracing در بازی Avatar: Frontiers of Pandora بر روی تمام پلتفرم‌های موجود، خبری از عرضه‌ی آن برای کنسول‌های نسل هشتمی نیست. هم‌چنین برای تجربه‌ی بازی بر روی PC به یک کارت گرافیک آماده‌ی Ray-Tracing نیاز دارید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نکته جالب اینه دیروز بعد از اینکه گفت ۱۸ نوامبر منابع اون بخش گفتن آواتار میاد و طبق گفته خود هندرسون بازی skull & bones قراره 8 نوامبر بیاد و همچنین نید فوراسپید جدید در تاریخ 4 نوامبر
و خودش اعتقاد داره گاد آف وار وار رگناروک تاریخ ۱۱ نوامبر براش درنظر گرفتن!!
ایا ممکنه همزمان با فیلم اواتار بیاد؟ و اینکه میخوام براش هایپ باشم بااینکه میدونم ناشرش یوبیسافته و فقط تریلرش قشنگه
“هم‌چنین برای تجربه‌ی بازی بر روی PC به یک کارت گرافیک آماده‌ی Ray-Tracing نیاز دارید.”
رو همون pc معمولی اجراش میکنیم،Ray-Tracing نوموخوایم.
بازگشت قدرتمند یوبیسافت 💪🏻
یوبیسافت که فقط ناشرش محسوب میشه!🤔
تنها امید بازگشت یوبیسافت به روز های اوج
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick