یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
فهرست قیمت برخی از انواع تخم مرغ موجود در بازار به شرح زیر است.
قیمت تخم مرغ پس از گرانی مرغ رو به افزایش گذاشت. قیمت تخم مرغ نسبت به هفته گذشته گرانتر شد. قیمت تخم مرغ نرخ مصوب ندارد. قیمت تخم مرغ شهریور ماه با نرخ جدید اعلام می شود. قیمت تخم‌ مرغ با حذف ارز ترجیحی افزایش یافت.
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن گفت: امکان رقابت با کشور ترکیه در بازار منطقه‌ برای صادرات تخم مرغ وجود ندارد.
آقای حمیدرضا کاشانی گفت: با تاخیر در ابلاغ حذف عوارض صادراتی در ایران و پرداخت مشوق صادراتی از سوی ترکیه به صادرکنندگان این کشور، عملا بازارهای منطقه از ما گرفته شده است که با استمرار این روند و عرضه کمتر از نرخ واقعی، در ۶ ماهه دوم سال دچار مشکل می‌شویم.
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران ادامه داد: هم اکنون تولیدکننده ها قیمت هر کیلو تخم مرغ را درب مرغداری  30 هزار تومان می فروشند که با قیمت تعیین شده 5 هزار و 500 تومان فاصله دارد. در بازار نیز قیمت مصوب شانه دو کیلویی 80 هزار تومان است.
وی در آخر گفت: قیمت در بازار به زمان و مازاد تولید بستگی دارد. مرغداران در حال حاضر با ضرر تولید خود را می فروشند. اگر روند ضرر و زیان تداوم داشته باشد باعث می شود تولید خود را خارج کنند. قیمت واقعی هر کیلو تخم مرغ برای تولید کننده 48 هزار تومان است. آثار ضرر و زیان مرغداران سه ماه دیگر خود را نشان خواهد داد.
پس از اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه ها، قیمت مرغ کیلویی ۵۹۸۰۰ تومان و تخم مرغ شانه ۳۰ عددی با وزن ۱.۹ کیلوگرمی ۷۶ هزار تومان تصویب شد اما با این حال قیمت های بازار خیلی کمتر از این قیمت‌ها به فروش می‌رفت.
 
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick