یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
در حالی که دو ماه تا برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال باقی مانده، میرشاد ماجدی سرپرست موقت فدراسیون از همین حالا خودش را رئیس فدراسیون فوتبال معرفی می کند!
میرشاد ماجدی، سرپرست موقت فدراسیون فوتبال برای همدردی با دوست و همکار عزیزمان محمود عبداللهی، مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک، سفارش بنر داد و در کمال تعجب خودش را به جای سرپرست موقت فدراسیون، رئیس فدراسیون فوتبال معرفی کرد.
به گزارش طرفداری، طبق فراخوان منتشر شده در سایت فدراسیون فوتبال، مجمع انتخاباتی فدراسیون برای تعیین رئیس و دو نایب رئیس و یک عضو هیات رئیسه روز هشتم شهریور ماه برگزار می‌شود و بسیاری از کارشناسان مدعی هستند میرشاد ماجدی سرپرست فعلی فدراسیون که به صورت موقت عهده دار این منصب است برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون حتماً باید از منصب سرپرستی استعفا کند اما میرشاد ماجدی نه تنها خیال استعفا ندارد بلکه از همین حالا خودش را رئیس فدراسیون معرفی می کند. محمود عبداللهی، رئیس روابط عمومی کمیته ملی المپیک در غم از دست دادن پدر گرامی خویش به سوگ نشسته و بسیاری از مسئولان فدراسیون های ورزشی با نصب بنر با او همدردی کرده اند.
در این میان میرشاد ماجدی نیز بنری سفارش داده و در کمال تعجب خودش را رئیس فدراسیون فوتبال معرفی کرده است. این در حالی است که ایشان در حال حاضر سرپرست موقت فدراسیون فوتبال است، نه رئیس فدراسیون!

 
اخبار داغ 
اشتباه محض که مرتکب شده
نوچه ی اسکوچیچ
اونیکه این بنر رو چاپ کرده قطعا قصد مسخره کردن میرشاد با تعصب گوجه نخور رو داشته،اونایی هم که بیسوادن میگن سرپرست با رئیس فرقی نداره
استاد سرپرست یعنی تا زمانی که ریاست مشخص نیست ایشون تصمیم گیرندست تا رییس رو انتخاب کنن!
تمام کارای فدراسیونم زیر نظر ایشونه
مملکت نیست سیرکه 😅
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick