instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی Call of Duty Mobile، محتویات بزرگی در فصل 6 از جمله یک وسیله نقلیه، نقشه و سلاح‌های تازه، دریافت کرده است که به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.
توسعه‌دهندگان CoD Mobile، با آپدیت‌های فصلی خود، محتویات تازه‌ای را برای بازیکنان این عنوان فراهم می‌کنند. در فصل 5 بازی، تحت عنوان Tropical Vision، شاهد دریافت نقشۀ تازه و همچنین صدها آیتم و موارد قابل دریافت در بتل پس (Battle Pass) بودیم.
بازیکنان این عنوان، هم‌اکنون می‌خواهند بدانند که چه محتویاتی در فصل 6 به بازی اضافه شده است و در این مطلب می‌خواهیم تمام موارد را بررسی کنیم.
به‌روزرسانی جدید در تاریخ 29 ژوئن 2022 (8 تیر 1401) در دسترس تمامی گیمرها قرار گرفته است.
آپدیت فصل 5 بازی، نقشۀ Apocalypse را به همراه خود آورد که نخستین‌بار، آن را در عنوان Black Ops Cold War مشاهده کردیم. توسعه‌دهندگان در Reddit تأیید کردند که «در چند فصل آینده»، شاهد از راه رسیدن نقشه‌ای از یکی از عناوین سری Call of Duty که بعد از Black Ops 4 منتشر شده است، خواهیم بود.
آن‌ها در 18 ژوئن (28 خرداد)، رسماً تأیید کردند که نقشۀ Favela، از بازی Modern Warfare 2 2009، به بازی اضافه می‌‎شود؛ اگرچه قرار است که شاهد نسخه‌ای از نقشه باشیم که در Call of Duty: Ghosts شاهد آن بودیم.
این نقشۀ چندلایه (Multi-Level)، در محلۀ زاغه‌نشین ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro) واقع شده و شامل چندین ساختمان دوطبقه به همراه پشت‌بام می‌شود که می‌توانید از آن بالا بروید. با وجود طول بزرگ نقشه، درگیری‌های از فاصلۀ نزدیک بسیاری در بازی رخ خواهد داد که نشان از لحظات اکشن پرهیجان دارد.
توسعه‌دهندگان در 21 ژوئن (31 خرداد) در توییتر، تصویری را منتشر کردند که بخشی از یک وسیلۀ نقلیه هوابرد را شامل می‌شد؛ که از قرار معلوم، خبر از اضافه شدن جت‌های جنگنده Jackal را می‌داد که در گذشته، شایعۀ اضافه شدن آن در فصل 5 به گوش می‌رسید.
جت‌های Jackal در محیط بتل رویال CoD Mobile قرار خواهند گرفت. این وسایل نقلیۀ قدرتمند، مجهز به موشک‌ها، سیستم فریب (Decoy) و مسلسل هستند. حین پرواز کردن، می‌توان در رابط کاربری مشاهده کرد که جنگنده‌های اطراف متعلق به دوست، دشمن و یا بدون سرنشین هستند.
علاوه بر آن، یک رویداد با تِم Jackal، یعنی JACKAL: Fueled Up، در فصل 6 وجود دارد که پاداش‌هایی را برای بازیکنان، به همراه می‌آورد.
سلاح  Oden Assault Rifle، در بیلد آزمایشی فصل 5 ظاهر و در همان فصل به بازی اضافه شد؛ سلاح دیگری نیز در این سرور وجود داشت که در فصل 6 به Call of Duty Mobile اضافه شده است.
این سلاح که با نام KSP 45 شناخته می‌شود، از بازی Black Ops Cold War آمده است. سلاح KSP 45 در درگیری‌های میان‌برد، عملکرد بسیار خوبی دارد؛ همچنین، با Recoil پایین خود، برای درگیری‌های نزدیک نیز مناسب است.
سلاح نام‌برده، در ردیف 21 Battle Pass در دسترس خواهد بود. علاوه بر آن، سلاح ثانویه L-CAR 9 نیز در سرور تست دیده شده است که در فصل 6 CoD Mobile ظاهر خواهد شد. بازیکنان برای دستیابی به این سلاح، باید چالش‌های فصلی را به اتمام برسانند.
سلاح دستی L -CAR 9، تفنگ دیگری است که در سرورهای تست مشاهده کردیم، اما حالا به فصل ششم بازی راه پیدا کرده است. پلیرها با چالش‌های فصلی، می‌توانند به این سلاح دست پیدا کنند. L- CAR 9 یک سلاح دستی اتوماتیک است که برای اولین بار در Black Ops III شاهد آن بودیم و شامل خشابی پرظرفیت می‌شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خوبه واقعا هم فصل بزرگی هستش با ایتم های فوق العاده، خوب به کالاف موبایل می رسن👍
چرا شاتگان آنقدر ضعیف کرده (باید کم کم برم سمت اسلحه‌های مسلسل سبک )
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick