یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
یک دلال با تشکیل یک تیم در ایران و خارج از ایران دنبال گرفتن امتیاز در استقلال است!
نقل و انتقالات باشگاه استقلال تا به حال خوشایند هواداران این تیم نبوده و اغلب طرفداران استقلال از روند یارگیری باشگاه ناراضی هستند اما برخی اهالی فوتبال معتقدند صرف نظر از ایرادهای وارده به باشگاه، این نارضایتی ها پشت پرده های پیچیده ای دارد.
به گزارش طرفداری، در حالی که دلال ها چه تحت عنوان ایجنت رسمی و مدیر برنامه و کارگزار و چه در نقش واسطه های غیر رسمی در حال افزایش شدید مبلغ قراردادها هستند، برخی دلال ها پا را فراتر گذاشته و در نقل و انتقالات با تشکیل یک تیم پشت پرده، دست به تخریب باشگاه ها می زنند.
سجاد امیدی، مربی ایرانی مقیم امریکا که همزمان به عنوان تهیه کننده و مجری برنامه های ورزشی نیز فعالیت می کند، معتقد است یکی از این تخریب های هدفمند در استقلال اتفاق افتاده است. سجاد امیدی امروز توییت هایی علیه دلال ها منتشر کرد و مدعی شد یک دلال خاص در حال ضربه زدن به استقلال است و ادعا کرد یک شخص مقیم خارج از ایران با هماهنگی همین دلال و همکاری با یک مشاور، چند پیشکسوت و … در میان هواداران استقلال تفرقه ایجاد کرده اند.
درباره این دلال گفته می شود او قصد دارد با تحت فشار قرار دادن باشگاه استقلال، گزینه مورد نظر خودش را به عنوان دستیار ایرانی به استقلال تحمیل کند. این دلال که بازیکنان زیادی در استقلال دارد، می خواهد حتما در کادر فنی تیم هم نماینده داشته باشد! این دلال سال گذشته هم بازیکنی را به استقلال داد و با هماهنگی سرمربی وقت، باشگاه را مجاب کرد با بازیکن قرارداد دو ساله ببندد و بند جدایی هم در قرارداد بگذارد. 
البته این اولین باری نیست که دلال ها به آشفته کردن فضای تیم ها متهم می شوند.
سجاد امیدی همچنین از مسئولان خواست جلوی زد و بند و فساد دلال ها را بگیرند.
 
اخبار داغ 
هم عارف هم ووریا وهم حسین زاده ایجنتشون این سعادتیه قشنگ معلومه گرو کشیه این دلاله با باشگاس . چند سال پیشم زمان فتحی عارف غلامی رو به شرط علی کریمی غالب کرد به استقلال که خطیر استعفا داد . دانشگر که رفت این سه تا رو هم بندازن بیرون شر این سعادتی کم شه . البته تقصیر این دلالا هم نیست تقصیر این بازیکناس که دم از تعصب میزنن و ادعای لاتی و خالکوبیشون میشه دو زار غیرتم ندارن . هر چی هم میلنبونن باز سیرمونی ندارن . مردم دارن تو طویله و اسطبل میخوابن اینا تو ناز و نعمتن ادعای سلبریتی و حمایت از مردم هم ورداشتن .
اینا توهمات یک نفر هستش که میخواد دیده بشه و اسم در کنه و بولد بشه ایا کسی ایشون رو میشناسه که اینقد توهم زده و رفته مث یک فرد مهم توییت زده ما توییت مثلا قلعه رو هم حساب نمیکنیم چه برسه به تو
دقیقا شبیه همون دلال ابراهیمی حرف زده و مشکلات پین با فرهاد ولی در احر چی شد هیچی
چقد لنگیا پیگیر اخبار استقلالن فقط یه نگاه به نظر استقلالیا کنید چندتا دیس خورده میفهمید
میگه یه دلال که با حمایت مشاور سابق مدیر و پیشکسوت های استقلال و ادمین های استقلالی دارن به استقلال ضربه میزنن و قرارداد پدیده فصل رو ( حسین زاده ) رو با حمایت مربی وقت ( مجیدی ) تو قراردادش بند فسخ گذاشتن اینا همه به کنار آخرش میزنه #پرسپولیس !! ربط پرسپولیس به قضیه چی بود ؟
دلال که هوشنگ سعادتیه که اونم جناب شاه اورده
تو هم داری تفرقه درست میکنی مرتیکه… چیکار پرسپولیس داری
اهل تئوری توطئه نیستم ولی دست های پشت پرده کاملا پیداست
نماد ج اسلامی لنگ حقیر آسیاست.
تاج خار چشم بعضیاست. یه قهرمانیش چنان آتیش انداخت بجون بعضیا که از ترس تکرارش لنگو تقویت کردن..
💙🌟🌟💙
شرایط اس اس بحرانیه. معلوم نیست دارن چیکار میکنن. معرفی یه دستیار ایرانی انقدر کار سختیه؟
دلال محمدی بزرگترین دلال پولیس
بی کفایت ترین و ضعیف ترین مدیریت استقلال تا به الان اینا بودن
سگ سعادتمند به اینا شرف داره
یعنی خاک بر سر آجورلو که مچل دلال شده
البته به نظر می رسه خودش و اطرافیاش از مچل شدن استقلال بدشون نمیاد
#لنگ تا ابد فاسد
تیم بیت رو میخوان تضعیف کنن.
😂😂😂
سوگلی کیه باز
اینم‌چرت میگه
چون سوگولیش تمدید نکرد؟
اتفاقا سوگولیش رو میخواد به تیم‌صنعتی ببره
چون اون بازیکن موکل لژیونر ایرانیش که امسال حتی شهرداری هم‌گردنش نمیگیره رو استقلال حاضر نشده جذب کنه میخواد حسین زاده رو بفرسته بلژیک
سوگولی موگولی چرته
والا نظر من اینه که تمام این توطئه ها و کارشکنی ها علیه استقلال علاوه بر انفعال مدیریت و هیئت مدیره مخنث به درد نخور و در ابعادی وسیعتر، دلال و دلال بازی، نقش دلالان لنگی و سمپات لنگ و کلا لنگی هایی که پشت پرده کمر به تضعیف استقلال بستن رو نمیشه نادیده گرفت
منحل کنید این تیم ام الافساد رو مثل کاج کهیر
کم کم داره فیلم هندی میشه این سیرک
دلالتقلال
امیر هوشنگ سعادتی دلال محترمی هستن که قرارداد وریا غفوری رو تمدید نکردن و زیر بار قرارداد کاوه رضایی مصدوم نرفتن تا واسه تلافی حسین زاده رو از استقلال دور کنه
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick