instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
خالق این فرنچایز در مصاحبه جدید خود اظهار داشته که فیلم Final Destination 6 نسبت به آثار قبلی این مجموعه متفاوت خواهد بود.
مجموعه فیلم‌های «مقصد نهایی» روند داستانی کاملا مشخصی دارند که در آن کاراکترهای اصلی موفق می‌شوند تا مرگ را فریب بدهند اما در نهایت باز گرفتار مرگ می‌شوند. خالق این فرنچایز و نویسنده آن یعنی جفری ردیک (Jeffrey Reddick) در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشته که فیلم مقصد نهایی ۶ (Final Destination 6) از فرمول همیشگی پیروی نخواهد کرد.
جفری ردیک از زمان دومین فیلم «مقصد نهایی» دخالتی در ساخت این فیلم‌ها نداشته است اما او اخیرا اظهار داشته که از جزییات و روند تولیدی فیلم «مقصد نهایی ۶» آگاه است. او گفته:
من با نویسنده‌های فیلم‌نامه این فیلم صحبت کردم. آن‌ها بسیار کنجکاو بودند و می‌خواستند با من صحبت کنند تا اطلاعات و ایده‌های بیشتری از این فرنچایز و بنیان اصلی آن بدست بیاورند.
جفری ردیک در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت:
من در مورد داستان فیلم «مقصد نهایی ۶» بسیار هیجان‌زده هستم اما نمی‌توانم چیزی در مورد آن به شما بگویم.
این نویسنده علاوه بر اعلام تغییر فرمول این فیلم نسبت به آثار قبلی، اظهار داشته که این فیلم تازه همچنان به موضوع اصلی این فرنچایز وفادار باقی خواهد ماند. او گفته:
فیلم «مقصد نهایی ۶» قرار نیست داستان گروهی از افراد را بازگو کند که مرگ را فریب می‌دهند و سپس به روش‌های مختلف می‌میرند. ما در هر فیلم، موردی را اضافه می‌کردیم تا متفاوت به نظر برسد. این فیلم تازه،‌ یک اثر کاملا جذاب و اصیل از این فرنچایز به شمار می‌رود اما قرار نیست همان فرمول همیشگی را دنبال کند.
ساخت فیلم «مقصد نهایی ۶» در سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام شده بود اما تولید آن به دلیل گسترش ویروس کرونا متوقف شده بود. اما پس از مدتی، سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس به دنبال احیای این فرنچایز است و کارگردان فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) یعنی جان واتس (Jon Watts) را برای تولید آن به خدمت گرفته است. در حال حاضر تاریخی برای پخش فیلم «مقصد نهایی ۶» اعلام نشده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick