به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور با نام «شهر تی وی» با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، مهدی جمالی‌نژاد رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و جمعی از مسئولان کشوری در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران افتتاح شد.
این تلویزیون اینترنتی با هدف نمایش جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، ویژگی‌ها و آدب و رسوم مردم شهرهای مختلف و توانمندی‌های آنها و همچنین فراهم کردن بستری برای معرفی کسب و کارها و اشتغالزایی در«سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» سعی دارد تا به توسعه فرهنگی و اقتصاد شهرهای کشور کمک کند.
به گفته سعید مرادی مدیر تلویزیون اینترنتی شهر تی وی، شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی درجهان امروز رسانه‌ای، ضرورتی اجتناب ناپذیر است و یک پنجره فرصت برای حوزه‌های دانش‌بنیان و شبکه هوشمندشهری به شمار می‌رود.
شهر تی وی به همت یک شرکت فناور راه اندازه شده و سعی دارد تا در حوزه معرفی شهر های ایران و توسعه صنعت و گردشگری فعالیت جدی داشته باشد.
شهر تی وی با مجوز رسمی صدا و سیمای جمهوری اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر راه‌اندازی شده است.
انتهای پیام/

source

توسط mohtavaclick