یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با تعویض روغن سیار آقای امداد از بهترین روغن ها با بالاترین کیفیت ها، در زمانی کوتاه، متناسب با نوع خودرو خود برخوردار شوید. تعویض روغن سیار و در محل یکی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه امداد خودروی آقای امداد است که در حقیقت برای افرادی در نظر گرفته شده که یا از تجربه کافی برای تعویض روغن برخوردار نیستند و یا زمان انجام این کار را به تنهایی ندارند. با این حال شما می توانید در هر زمان که نیاز به تعویض روغن موتور یا گیربکس خودروی خود داشتید، با یک تماس کوتاه امداد رسانان و کارشناسان آقای امداد را در اختیار داشته باشید.
با تعویض روغن سیار آقای امداد چشم بسته رانندگی کن!
تعویض به موقع روغن خودرو از آن دسته کارهایی است که باید در زمان مقرر خود و با استفاده از یک جنس عالی، استاندارد و متناسب با خودرو انجام بگیرد؛ چرا که سهل انگاری در این مورد می تواند عواقب بسیار بد و خطرناک و البته پرهزینه‌ای را برای راننده به همراه داشته باشد.
شما می‌توانید به راحتی در هر کجایی که هستید، چه خانه و چه محل کار، از سرویس تعویض روغن آقای امداد به سادگی استفاده کنید. دیگر نیازی نیست تا برای تعویض روغن در ترافیک مانده و یا در صف های شلوغ تعمیرگاه‌ها منتظر بمانید. تعویض روغن خودرو خود را با کیفیت بالا و استاندارد با قیمت عالی در زمانی کوتاه به ما بسپارید.
 
روغن موتور ظرفیت معینی برای جذب و معلق نگه داشتن ذرات داخل موتور دارد، به همین دلیل پس از مدتی دیگر قادر به تمیز کردن و جذب این ذرات نخواهد بود به این دلیل که مواد افزودنی آن‌ها مصرف می شود. از طرفی دیگر روغن در زمان استارت زدن و شروع کار موتور خودرو در معرض تجزیه حرارتی و اکسید شدن قرار می گیرد، به همین دلیل در اثر گرما و دمای بالا آن نیز در طی زمان کم کم مصرف می‌گردد و کیفیت خود را از دست می‌دهد.
در نتیجه این موارد، با گذشت زمان و طی کیلومتری خاص، علاوه بر اینکه مقدار روغن کم می شود، خاصیت آن نیز از بین می‌رود. در این زمان رنگ روغن تغییر کرده و اغلب سیاه میشود که به نشانه از دست دادن کامل خاصیت آن به شمار می رود. به همین جهت باید تعویض روغن در زمانی معین انجام گیرد.
یکی از اصلی ترین دلایلی که برای تعویض روغن به موقع عنوان می شود، کاهش مصرف سوخت است. بسیاری از کارشناسان فنی خودرو به این موضوع باور دارند که اگر از موتور در مقابل فشار و دمای بسیار بالای ایجاد شده در زمان احتراق محافظت نشود، در زمان خیلی کوتاه قطعات و اجزای آن ساییده شده و کارایی اولیه خود را از دست خواهند داد؛ در نتیجه این امر راندمان موتور کاهش یافته و مصرف بنزین بیشتر خواهد شد.
با تعویض روغن خودرو در زمان مناسب و مقرر امکان روان کار کردن قطعات خودرو و کاهش مصرف سوخت را فراهم کرده و ادامه موفقیت آمیز کار موتور خود را ممکن خواهید ساخت.
 
بسیاری از راننده ها ارزش چندان زیادی به روغن موتور و گیربکس نمی‌دهند و اغلب اوقات به دنبال یک روش سریع و ارزان قیمت هستند تا تنها آن را تعویض کرده باشند. اما خوب است بدانید که روغن نقش اساسی در حرکت خودرو ایفا می کند؛ چرا که به عنوان روان کننده در بین اجزای متحرک موتور قرار گرفته و از اصطکاک به وجود آمده بین آنها جلوگیری می کند. در کنار این مورد، روغن موتور وظایف زیاد دیگری را نیز در جهت حفظ سلامت موتور و خود را بر عهده دارد که از این وظایف می توان به موارد زیر اشاره کرد:
روغن های خودرو نیز از آن دسته موادی هستند که با توجه به استانداردها تنها تا زمان مشخصی قابل استفاده خواهند بود، به طوری که بر روی بسته روغن به خوبی ذکر شده که تا چه مدت بعد از تعویض می توان از آن استفاده نمود. با این حال مهمترین عامل در مدت زمان استفاده از روغن به مسافتی است که خودرو طی می کند. به این ترتیب در صورتی که مسافت طی شده خودرو زیاد باشد، روغن موتور نیز باید در زمان کوتاه تری تعویض گردد.
با این حال بسیاری از کارشناسان خودرو چنین اعلام می‌کنند که بهتر است تا بین ۵ تا ۸ هزار کیلومتر پس از تعویض روغن های معمولی و بین ۸ تا ۱۲ هزار کیلومتر پس از تعویض روغن های سنتتیک، آن‌ها را تعویض کرد. با این حال هرچه که در زمان مناسب تری این کار را انجام دهید، از صدمات وارد شده به موتور جلوگیری خواهید کرد.
 
در صورت نیاز به هر نوع خدمات امدادی در محل از جمله تعویض روغن سیار، باطری به باطری، تعویض باتری‌، پنچرگیری، یدک کشی و … کافی است تا با ما در امداد خودرو آقای امداد تماس بگیرید. در صورتی که وقت و زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه ها ندارید و به دنبال یک مکانیک و تعمیرکار سیار میگردید که بتوانند در همان محل روغن خودرو شما را تعویض کند، کافیست تا با ما در آقای امداد تماس بگیرید یا از طریق وب سایت درخواست خود را ثبت نمایید. ما در هر لحظه در کنار شما خواهیم بود.
متخصصان تعویض روغن خودرو آقای امداد با برخورداری از انواع روغن های ایرانی و خارجی قادر هستند تا تعویض روغن خودرو شما را از هر برندی که دلخواهتان است، با دقت تمام و در کمترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته انجام دهند. روغن موتور از آن دسته مواردی در خودرو است که باید در طی کیلومتر های مشخص عوض شود؛ از این رو در صورتی که به موقع این کار انجام نگیرد، خاصیت روانکاری و پاک کنندگی روغن از بین رفته و قطعات موتور آسیب های غیر قابل جبرانی خواهند دید. بنابراین با تعویض به موقع در محل به حفظ سلامت و کارکرد موتور خود کمک کنید.
شاید چنین بگویید که خودمان نیز می‌توانیم این کار را انجام دهیم، اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که تعویض روغن موتور و گیربکس یک کار تخصصی است و باید توسط متخصص این کار انجام شود. در واقع شما به عنوان یک راننده بهتر است تا همواره سطح روغن و رنگ آن را به صورت مرتب بررسی کنید و در زمانی که نیاز به تعویض داشت آن را به دستان مطمئن متخصصان آقای امداد بسپارید.
پیش از اعزام کارشناس تعویض روغن خودرو به محل شما، نوع و برند روغنی که استفاده می کنید، توسط اپراتورهای ما از شما پرسیده می شود، سپس متخصص اعزامی با همان نوع برند و روغن در کنارتان حاضر می شود. البته در صورتی که نوع و برند خودرو خودتان را نمی‌دانید، نگران نباشید؛ متخصصان ما به شما کمک می‌کنند که بهترین ها را انتخاب کرده و در طی زمان با مشکل برخورد نکنید.
 
در کنار تعویض روغن موتور، تعویض روغن گیربکس را نیز برای خودروهای شما با استفاده از بهترین برند ها و بالاترین کیفیت ها انجام می دهیم. زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک خودرو نیز با توجه به عواملی چون مدت زمان استفاده از خودرو و میزان کارکرد آن تغییر می کند اما به طور کلی زمان تعویض آن در دفترچه راهنمای خودرو نیز همواره عنوان می‌شود. به طوری که میزان روغن مصرفی یک خودرو با دیگری می‌تواند متفاوت باشد. به طور مثال گاهی یک خودرو بین ۳ تا ۷ لیتر روغن نیاز دارد، در صورتی که دیگری در هر بار تعویض به ۱۲ لیتر روغن احتیاج پیدا می کند.
 
با بررسی برخی از نشانه ها می توانید متوجه شوید که آیا نیاز به تعویض روغن دارید یا نه؟ برای این کار بهتر است تا ابتدا سطح روغن خودرو را بررسی کنید. به این ترتیب عمل نمایید:
ابتدا درب کاپوت را باز کنید‌، در کنار موتور میله ای وجود دارد که باید آن را بیرون بکشید، پس از بیرون کشیدن آن را با استفاده از یک دستمال تمیز کرده و دوباره سر جایش قرار دهید. حالا دوباره این میله را خارج کنید، بر روی میله می توانید میزان حداقل و حداکثر روغن مشخص شده را ببینید. در صورتی که میزان روغن به جا مانده بر روی میله در این حدود بود، به این معناست که سطح روغن استاندارد است، اما اگر پایین‌تر از حد متوسط بود به این معناست که باید روغن اضافه شود.
چگونه بفهمیم خودرو ما نیاز به تعویض روغن دارد؟
جالبه بدانید که با توجه به نوع خودرو، نحوه تعویض روغن نیز متفاوت خواهد بود. به این معنا که با توجه به میزان باقیمانده روغن و کیفیت آن مشخص می کند که آیا باید روغن قبلی تخلیه شود و یا لازم نیست. به طور معمول کارشناسان توصیه می‌کنند تا برای عملکرد بهتر خودرو، روغن قبلی تخلیه و روغن جدیدی به جای آن جایگزین شود اما تخلیه روغن ماشین کار هر فردی نیست و نیاز به کمی تجربه و البته برخی دستگاه های خاص دارد. در صورتی که تا به حال روغن خودرو خود را تخلیه نکرده اید، بهتر است تا حتما برای این کار به متخصصان مربوطه همچون تیم آقای امداد مراجعه کنید. ما به سرعت و با کیفیت بالا در محل این کار را برایتان انجام می دهیم.
 
عوامل متعددی هستند که می توانند زمان تعویض روغن خودرو را تغییر داده و آن را کم یا زیاد کنند. از مهمترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
یادتان باشد که اگر خودروتان زیاد در این شرایط قرار دارد باید زودتر از حداکثر زمان کارکرد روغن موتور آن نسبت به تعویض روغن ماشین خود اقدام کنید.
برای برخورداری از تعویض روغن سیار آقای امداد لازم نیست تا حتما در تهران یا کرج باشید، در هر جایی از کشور از جمله شهرکرد که بودید، می‌توانید این خدمت را به سادگی دریافت کنید.
 
تعویض روغن خودرو از آن دسته کارهایی است که باید هر چند وقت یکبار حتماً حتماً انجام شود و هیچ راه در روی برای آن وجود ندارد. اما در صورتی که وقت کافی ندارید و یا حوصله و صبر و تحمل برای ماندن در ترافیک یا شلوغی های تعمیرگاه را ندارید، می توانید از خدمات تعویض روغن سیار به راحتی استفاده کرده و دیگر دغدغه‌های این چنینی نداشته باشید. به طور کلی اگر شرایط زیر را داشتید، کافیست تا با تعویض روغن سیار آقای امداد تماس بگیرید:
• مواقعی که زمان برای شما بسیار اهمیت دارد و نیاز به تعویض روغن خودرو در سریع‌ترین زمان را دارید.
• زمانی که دسترسی تان به تعمیرگاه تعویض روغن خودرو محدود است.
• هنگامی که فرصت کافی برای مراجعه به تعمیرگاه را ندارید و می‌خواهید از خدمات تعویض روغن خودرو در محل استفاده کنید.
 
در صورتی که تجربه استفاده از خدمات تعویض روغن در تعمیرگاه ها و یا نمایندگی ها را داشته باشید، به خوبی می داند که این کار نیاز صرف زمان و انرژی زیادی دارد. از این رو در صورتی که میخواهید خیلی سریع تر از همیشه با کمترین انرژی و زمان تعویض روغن خودرو خود را انجام دهید، کافیست با یک تماس با ما در مجموعه امداد بگیرید. تیم های امدادی ما در بخش های مختلفی از سطح شهر مستقر هستند و به این ترتیب به سرعت در کنار شما حاضر شده و تعویض روغن سیار را با بهترین روغن ها و با کیفیت ترین آنها برایتان به انجام می رسانند.
 
با استفاده از سرویس تعویض روغن سیار آقای امداد به راحتی و بدون مشکل دغدغه های خود را از بین ببرید. از اصلی ترین دغدغه هایی که با استفاده از سرویس تعویض روغن سیار به آن‌ها پایان خواهید داد، عبارتند از:
در صورتی که از آن دسته افرادی هستید که می خواهید تا تنها یک بار به تعویض روغنی مراجعه کنید و با خیالی آسوده و راحت از آن استفاده و دیگر نگرانی از بابت استهلاک و خراب شدن قطعات نداشته باشید، با ما تماس بگیرید. با دریافت خدمات تعویض روغنی سیار تا یک ماه از گارانتی رایگان ما برخوردار خواهید شد، ما همواره در پشتیبانی آقای امداد به صورت ۲۴ ساعته از طریق وبسایت و سامانه تلفنی پاسخگویی به سوالات شما هستیم.
اصلی ترین دغدغه و نگرانی که رانندگان در زمان برخورد با مشکلات فنی دارند، ذخیره کردن زمان خود و رسیدگی به سایر امور روزمره است. برای مراجعه به تعمیرگاه ها و تعویض روغن زمان زیادی از شما طلب خواهد شد، به طوری که می توانید در این زمان بسیاری از کارهای مفید خود را انجام دهید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات تعویض روغن سیار آقای امداد در محل به راحتی این کار را در کمتر از یک ساعت انجام رسانده و در زمان خود صرفه جویی کنید‌. برای این کار کافیست تا کاپوت خودرو خود را بالا بدهید، با ما تماس بگیرید و در زمان کوتاه از کلیه خدمات تعویض روغن در محل ما به راحتی برخوردار شوید.
همچنین دیگر لازم نیست تا مسافت زیادی را برای رفتن به تعمیرگاه ها طی کرده و به این ترتیب در مصرف سوخت نیز صرفه جویی کرده باشید. ما هزینه های شما را کاهش می دهیم، به این ترتیب شما می توانید در محل از بهترین خدمات برخوردار شده و علاوه بر این، هزینه خدمات نیز پس از ارائه آنها از شما دریافت می شود که می توانید تعرفه آن را در وب سایت ما در بخش تعرفه و نرخ خدمات امدادی در سال 1401 مشاهده‌ کنید.
تنها تعویض روغن خودرو در محل نیست که اهمیت دارد، در کنار آن انتخاب نوع روغن، نحوه تعویض آن، تخلیه تمیز و مناسب روغن قبلی و در کنار آن بررسی بخش های دیگری چون فیلتر روغن نیز از اهمیت برخوردار است. با انتخاب روغن سیار آقای امداد دیگر نگرانی از بابت نوع روغن استفاده شده نداشته باشید. ما بهترین روغن را از بهترین برندها و مناسب ترین کیفیت ها در اختیار شما قرار می دهیم.
در کنار آن متخصصان ما به بررسی کامل سیستم شما پرداخته و روغن ریزی و روغن سوزی خودرو را بررسی می کنند تا در صورت وجود مشکل آن را به راحتی رفع نمایند تا از مشکلات جدی آینده جلوگیری شود.
برخی از رانندگان باور دارند که کیفیت تعویض روغن سیار و در محل به مانند تعویض روغن در تعمیرگاه ها نمی باشد، چرا که تخلیه روغن قبلی با دستگاه ساکشن قابل قبول نبوده و باید خود را حتماً بر روی چال سرویس قرار گرفته باشد. دقت کنید که این باور اشتباه و غیر حرفه ای است؛ چرا که انجام کل این پروسه بر عهده کارشناس است و در صورتی که از تجربه بالا و مهارت کافی برخوردار باشد، می تواند روغن را به طور کامل از مخزن تخلیه کرده و این کار را به صورتی استاندارد و سریع تر از همیشه به انجام رساند. امدادگران‌ باتجربه و حرفه‌ای ما این کار را برای شما به طور در حرفه ای انجام می دهند.
تعویض روغن، فیلتر روغن و فیلتر هوا را برای خودروهای مزدا، لکسوس، برلیانس، سیتروئن، هیوندا، کیا، مازراتی، نیسان و میتسوبیشی خود به راحتی در محل با یک تماس انجام دهید. این کار را در زمانی کوتاه و با کیفیت بالا انجام شده بدانید.
 
مهمترین سوالی که در زمان تعویض روغن به ذهن راننده ها می‌رسد، این است که بهترین نوع روغن موتور برای خودرو ها چیست؟ هر خودرو با توجه به سال تولید برند، مدل و دیگر استاندارد هایی از این موارد، به یک روغن مخصوص نیاز پیدا میکند. ویژگی های روغن مناسب هر خودرو در دفترچه راهنمای آن‌ها ذکر شده است به صورتیکه شما با مراجعه به آن به راحتی می توانید بفهمید که چه نوع روغنی سازگار با خودروی شما است.
با این حال، ما این کار را برای شما ساده کرده‌ایم؛ کارشناسان حرفه ای و با تجربه آقای امداد برای تعویض روغن شما از بهترین برندها استفاده کرده و شما را در انتخاب یک روغن مناسب برای موتور یا گیربکس راهنمایی می‌کنند. روغن مناسب روغنی است که پس از یک یا دو بار تعویض به موتور و گیربکس خودرو آسیب وارد نکند و از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
در مجموعه آقای امداد برای تعویض روغن سیار روغن هایی با برند های زیر استفاده می کنیم:
اگر این علامت ‌ها را دیدید، سریع با ما تماس بگیرید!
این علائم نشان دهنده روغن سوزی در خودرو هستند که در صورت عدم توجه و رسیدگی به موقع، می‌توانند به خرابی کامل موتور و خرابی خودرویتان منجر شوند‌. در صورت مشاهده این موارد سریعاً با تیم های امدادی تماس بگیرید تا در سریعترین زمان دوباره خودرویتان را به مانند روز اول به شما تحویل دهیم.
 
تعویض روغن ماشین های صفر با ماشین های کارکرده کمی متفاوت است و در شرایط خاصی باید انجام گیرد. به این صورت که باید دو بار روغن خودرو تعویض شود. ابتدا پس از طی مسافتی حدود ۱۰۰ کیلومتر، روغن خودرو تعویض و سپس دوباره پس از طی مسافتی حدود ۱۰۰۰ کیلومتر باز هم اقدام به عوض کردن روغن خودرو می‌شود.
این کار به این دلیل انجام می‌شود که روغن ابتدایی مملو از فلزات و ذرات بسیار کوچک می باشد و در صورتی که وارد جریان روان کننده شود، در بخش های مختلف موتور رسوب کرده و باعث ایجاد آسیب می شود. به همین دلیل هم دو بار انجام می شود تا هم خودرو از آسیب های احتمالی محافظت شود و هم توان موتور افزایش یابد.
برای این کار شما می توانید با ما تماس بگیرید تا این کار را برایتان در زمانی کوتاه و به طور دقیق و تمیز انجام دهیم.
 
همان طور که می‌دانید فیلتر روغن خودرو در واقع وظیفه تصویر روغن موتور را بر عهده دارد. وظیفه اصلی این قطعه در سیستم روغن کاری موتور آن است که از رسیدن ذرات ساینده به بخش های مختلف موتور جلوگیری کرده و به این ترتیب از آسیب دیدن موتور پیشگیری نماید. در نتیجه فیلتر باید به صورت دائمی در مدار روغن کاری بوده و بتواند تمام جریان را از خود عبور دهد. با اینکه تعویض فیلتر زمان تعویض روغن ضروری نیست، اما بهتر است تا یک بررسی شود و در صورتی که نیاز به تعویض داشت جایگزین گردد.
 
از جمله مهمترین نکاتی که در زمان تعویض روغن خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید، موارد زیر مهم‌ترین آن‌ها هستند:
هیچ گاه نمیتوان گفت که گران قیمت بودن روغن به معنی باکیفیت بودن آن است! مناسب ترین روغن برای خودرو، سازگارترین آن با ویژگی‌های لازم است.
در استفاده از روغن های با سطح کیفی بالا برای موتور قدیمی خودرو خود احتیاط کرده و از روغنی با حداکثر یک درجه تفاوت سطح آن استفاده کنید.
در صورتی که موتور خودروی شما از تکنولوژی بالایی برخوردار نیست، از روغن موتورهایی که سطح کیفیت و کارایی پایینی دارند، استفاده نکنید.
تعویض روغن خودرو باید حتما قبل از رسیدن به حداکثر زمان کارکرد انجام شود. از این رو به عواملی چون ترافیک، کیفیت سوخت، درجا کار کردن، سرعت رانندگی و شرایط آب و هوایی که بر کیفیت روغن موتور تأثیر می‌گذارند، اکتفا نکنید.
 
هزینه تعویض روغن سیار خودرو با توجه به نوع و مدل ماشین و نوع روغن متفاوت خواهد بود. این قیمت همچنین در کنار تعویض فیلتر روغن و عیب یابی خودرو نیز تغییر خواهد کرد. در صورتی که میخواهید قبل از ثبت درخواست از قیمت تعویض روغن سیار در محل آقای امداد مطلع شوید، به بخش تعرفه و نرخ خدمات امدادی در سال ۱۴۰۱ در وبسایت ما سر بزنید و یا با شماره تلفن 02148287 تماس بگیرید. پشتیبانان ما هزینه را به شما اعلام خواهند کرد.
 
به شما این اطمینان خاطر را میدهیم که به محض ثبت درخواست شما در کمترین زمان ممکن در کنارتان حاضر خواهیم شد و با کیفیت بالا و عالی تعویض روغن را برایتان به انجام خواهیم رساند. نیروهای امداد رسانی و مکانیک سیار ما از با تجربه ترین های این زمینه هستند و با ۱۴ سال سابقه درخشان آماده کمک رسانی به شما در هر منطقه و بخشی می باشند. با ما تماس بگیرید.
تلفن تماس: 02148287
دفتر مرکزی : تهران- اشرفی اصفهانی-خیابان سیمون بولیوار- خیابان سجاد- جنب تالار احسان- طبقه همکف دفتر امداد خودرو
ایمیل: info [@] aghayeemdad.com
موقیت امداد خودروی آقای امدادsource

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick