یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
آغاز روند بازسازی سیستم برق استادیوم یکصد هزار نفری آزادی
روند بازسازی سیستم برق اضطراری فشار متوسط استادیوم یکصد هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی با برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار، آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، با دستور وزیر ورزش و جوانان و با تاکید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و پیگیری‌های معاونت فنی و مهندسی این شرکت، یکشنبه 12 تیرماه 1401 مناقصه سیستم برق اضطراری فشار متوسط استادیوم یکصد هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی در تالار نصرت مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد تا پس از نزدیک به نیم قرن این سیستم در آینده ای نزدیک بازسازی شود.
سعید ابوالفتحی، معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه‌های ورزش کشور همواره بازسازی و احیای سیستم‌های عمرانی قدیمی بوده است. موضوعی که به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی قرار گرفته و از همین رو این شرکت به عنوان کارفرما با تعیین مبلغ برآورد و اقدامات کارشناسی و تخصصی فراخوان هایی در زمینه های مختلف برای مناقصه و بازسازی سیستم های قدیمی ارائه کرده است. یکی از مهمترین این فراخوان ها، مناقصه بازسازی سیستم برق اضطراری و فشار متوسط استادیوم یکصد هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران بود که سرانجام امروز به نتیجه رسید.
این برای نخستین بار از زمان تاسیس مجموعه یکصد هزار نفری آزادی است که سیستم برق اضطراری آن و کابل های این مجموعه به منظور بازسازی به مرحله مناقصه گذاشته شده و برنده این مناقصه مشخص شد تا به زودی عملیات بازسازی این سیستم انجام گیرد. گفتنی است سیستم سخت افزاری برق مجموعه ورزشی آزادی که در اوایل دهه 50 شمسی به مرحله بهره برداری رسید تا کنون به همان شکل و ساختار ابتدایی در مدار بوده است و این اولین باری است که طی پنجاه سال گذشته برای بازسازی این سیستم در استادیوم یکصدهزار نفری آزادی اقدام شده و گامی بزرگ برای شروع بازسازی های مورد نیاز این استادیوم به منظور رفع دغدغه های مردم و تماشاگران مسابقات ورزشی به شمار می‌رود.
گواهینامه صلاحیت پیمانکاری با حداقل رتبه 4 تاسیسات و تجهیزات یا 4 نیرو و داشتن رتبه های بالاتر و نیز داشتن گواهینامه معتبر صلاحیت ایمنی پیمانکاران از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله شرایط دریافت اسناد این مناقصه بوده است.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick