instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
ویژگی Variable Refresh Rate (VRR) از قابلیت 60 هرتز پشتیبانی می‌کند. همچنین بعد از این آپدیت، تجربه Horizon Forbidden West با نرخ فریم بیش از 60 امکان‌پذیر است.
گوریلا گیمز (Guerrilla Games) یک پچ جدید برای Horizon Forbidden West در دسترس قرار داد که به بازی Variable Refresh Rate (VRR) و High Refresh Rate (HFR) را روی پلی استیشن 5 اضافه می‌کند. VRR، مقیاس‌بندی 60 هرتز را ارائه می‌دهد و همراه با HFR، نرخ فریمی بین 60-120 هرتز را هدف قرار داده است. همچنین یک حالت گرافیکی جدید به بازی اضافه شده است که نرخ تازه‌سازی 40 هرتز را در نمایشگرهای پشتیبانی‌ کننده ارائه می‌دهد.
اصلاحات و تغییرات دیگر شامل تیرهای Elemental از کمان‌های کاملا ارتقا یافته است که اکنون به جای نابود کردن، به طور کامل منفجر می‌کند. Elite Precision Arrows از Iriv’s Downfall نیز اکنون باید آسیب بیشتری به دشمنان وارد کند. سطح سختی Ultra Hard نیز به‌روزرسانی شده است و روشن می‌کند که پس از انتخاب، نمی‌توان آن را تغییر داد؛ این بار واقعا به شما هشدار داده شده است. برای جزئیات بیشتر، لیست تغییرات کامل بازی را از این لینک بررسی کنید (اسپویل‌هایی برای برخی ماموریت‌ها و ماشین‌ها در این لیست وجود دارد، پس حواستان داشته باشید).
بازی Horizon Forbidden West هم اکنون برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick