یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز با اشاره به ترکیب نهایی تیم‌های حاضر در بازی‌های اسلامی بر سطح بالای بازی‌ها تاکید کرد و گفت: با این وجود هدف‌مان تکرار سه مدال انفرادی و تیمی در قونیه است.
به گزارش خبرنگار مهر، طبق اعلام برگزارکنندگان پنجمین دوره بازی های کشورهای اسلامی، رقابت های تنیس روی میز این دوره بازی ها در بخش مردان با حضور نمایندگان ۱۶ کشور در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می شود.
ایران، الجزایر، مراکش عربستان، ترکیه، اوگاندا، مالدیو، عراق، قزاقستان، توگو، مالزی، کامرون، اندونزی، قرقیزستان، یمن و بنگلادش کشورهای شرکت کننده در این دوره بازی ها هستند.
جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نهایی شدن برگزاری بازی های کشورهای اسلامی با حضور این تیم ها گفت: قزاقستان، ترکیه و آذربایجان از تیم های خوب شرکت کننده در این دوره بازی ها هستند. در کل تیم هایی که برای حضور در قونیه اعلام آمادگی کرده اند اکثرا پیشینه حضور در این بازی ها را دارند و قطعا با آمادگی هم به قونیه سفر می کنند.
وی ادامه داد: فقط در میان تیم های شرکت کننده جای نیجریه و مصر خالی است. کشورهایی که فعالیت های خوبی در تنیس روی میز دارند و حضورشان در بازهای کشورهای اسلامی می توانست باعث رونق بیشتر بازی ها و بالا رفتن سطح رقابت ها می شد. در جریان رویدادی مانند بازی های کشورهای اسلامی، رقابت با پینگ پنگ بازان نیجریه و مصر توانمندی نمایندگان ایران و حتی دیگر کشورهای شرکت کننده را بیشتر مشخص می کرد اما همچون دوره گذشته، در این دوره هم نمایندگان این دو کشور غایب هستند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز با یادآوری اینکه این تیم با ترکیب نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، امیرحسین هدایی و افشین نوروزی در بازی های کشورهای اسلامی شرکت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: بازیکنان ایران در رویدادهایی که اخیرا در آن شرکت داشته اند، نشان دادند که از آمادگی خوبی برخوردار هستند. باید به گونه ای تمرینات و اردوهای آماده سازی را برگزار کنیم که این آمادگی تا زمان بازی ها حفظ و ارتقا پیدا کند و اینگونه بتوانیم نتایج دلخواه را در قونیه کسب کنیم.
وی با یادآوری اینکه تنیس روی میز ایران در دوره پیشین بازی های کشورهای اسلامی (۲۰۱۷ باکو) در بخش انفرادی توسط نوشاد و نیما عالمیان به مدال طلا و نقره دست یافت و در بخش تیمی هم قهرمان شد، در مورد تکرار این نتایج در قونیه گفت: بازیکنان قزاقستان و ترکیه که در این دوره بازی ها حاضر می شوند، رنکینگ خوبی دارند. در واقع می خواهم بگویم که اینگونه نیست که مدال این بازی ها را برای ایران کنار گذاشته باشند. همه کشورها به خصوص آنهایی که به ایران نزدیک تر هستند برای کسب نتیجه در بازی ها شرکت می کنند. بنابراین نمی توانم بابت کسب مدال و تکرار نتایج قبل قولی بدهم اما مسلم است که بابت آن تلاش می کنیم و اصلا هدف ما از حضور در بازی ها دستیابی به همین نتایج است.
لطف الله نسبی با بیان اینکه از هفته آینده تمرینات تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی آغاز می شود، در مورد شرایط برگزاری دیدارهای تیمی و ارنج تیم ایران گفت: در دفترچه بازی ها در مورد ارنج تیمی بازی ها توضیحی داده نشده است.اگر مانند قبل باشد باید برای دیدارهای دوبل هم تمرین داشته باشیم. خوشبختانه ترکیب بازیکنانی که در اختیار دارم به گونه ای است که دستم برای به کارگیری ترکیب های مختلف باز است چون همه بازیکنانم توان انجام دو بازی و کسب دو برد را دارند. در کل اینکه تلاش و هدف مان از حضور در بازی های اسلامی کسب بهترین نتیجه همراه با مدال است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick