یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با اشاره به توسعه مصارف از محل منابع تبصره ۱۴ قانون بودجه (منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها) گفت: شاید منابعی از این تبصره که به مردم پرداخت می‌شود تا حدودی قابل توجیه باشد اما متاسفانه مابقی آن به مرور ساختار جدیدی در کنار بودجه ایجاد کرده که امروز خیلی بزرگ شده و در حال تنه زدن به بودجه سالانه کشور است.
جعفر قادری در گفت‌گو با ایسنا با اشاره به علت وجود تبصره ۱۴ قانون بودجه اظهار کرد: پس از آغاز اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها این تصمیم بر این شد تا منابع حاصل از صرفه‌جویی در انرژی در راستای مصارف هدف‌مندی یارانه‌ها به کار گرفته شود؛ بر همین اساس یک تبصره از قانون بودجه سالانه کشور به این موضوع اختصاص داده شد.
وی با اشاره به توسعه مصارف از محل منابع ماده ۱۴ قانون بودجه تاکید کرد: در این زمینه عملاً شاید منابعی از این تبصره که به مردم پرداخت می‌شود تا حدودی قابل توجیه باشد اما متاسفانه مابقی آن به مرور ساختار جدیدی در کنار بودجه ایجاد کرده که امروز خیلی بزرگ شده و در حال تنه زدن به بودجه سالانه کشور است.
انتهای پیام
بورس را درست کنید مردم از دست بورس بسیار بسیار شدیدا بسیار به تنگ آمده اند مردم نان شب شان را دربورس گذاشته اند الان برای زندگی چه کنند؟مردم را کمی درک کنید مردم پول شان را می خواهند لطفا پول مردم را بهشون بدهید
source
تولید محتوا
ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick