instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
نسخه‌های فیزیکی بازی Psychonauts 2 در حال حاضر در آمازون فهرست شده‌اند که به عرضه آن در اواخر سال جاری اشاره دارد.
طبق لیست آمازون آلمان، جدیدترین بازی دابل‌ فاین (Double Fine) به صورت فیزیکی برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز X/S و پلی استیشن 4 در تاریخ 27 سپتامبر 2022 منتشر خواهد شد. نسخه Psychonauts 2: Motherlobe ظاهراً 69.99 یورو قیمت دارد و توسط اسکای‌باوند (Skybound) منتشر خواهد شد. چندی نگذشت که سازندگان Psychonauts 2 تایید کردند که نسخه فیزیکی بازی به طور رسمی در ماه سپتامبر منتشر می‌شود. اولین تریلر نسخه کلکسیونی Motherlobe هم منتشر شد.
دنباله Psychonauts که در سال 2005 منتشر شده بود، در مراسم The Game Awards 2015 معرفی شد. شرکت دابل فاین برای کسب بودجه برای انتشار این عنوان روی کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، بیش از 3.8 میلیون دلار در پلتفرم سرمایه‌گذاری Fig جمع‌آوری کرد. پس از تاخیرهای متعدد، بازی Psychonauts 2 در نهایت به صورت دیجیتالی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در آگوست 2021 منتشر شد و بازی برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس نیز بهینه‌سازی شد. نسخه های مک و لینوکس در ماه مه 2022 منتشر شدند.
در حالی که هیچ نسخه فیزیکی‌ای برای بازی وجود نداشت، برخی از حامیان Fig توانستند زمانی که پروژه به صورت جمعی تامین می‌شد، یک نسخه فیزیکی را به صورت اختصاصی از سازنده سفارش دهند. دایل فاین که در سال 2019 توسط مایکروسافت خریداری شد، پس از انتشار Psychonauts 2 روی چندین پروژه جدید کار می‌کند. این شرکت در دسامبر گذشته گفت:
استودیو در حال حاضر به تیم‌های مختلف تقسیم می‌شود و پروژه‌های مختلفی را شروع می‌کند که فکر می‌کنیم از آن‌ها لذت خواهید برد. ما چالش را در دابل فاین دوست داریم. هر بازی فرصتی است برای کشف ایده های جدید، سبک‌های بصری جدید، احساسات جدید و موارد دیگر.
تیم شفر (Tim Schafer)، رئیس دابل فاین طی سال گذشته گفت که استودیو می خواهد روی چیزی بدیع و کاملا غافلگیرکننده کار کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick