یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
محمد کارت ـ کارگردان سریال «یاغی» ـ مجموعه‌ای که درباره‌ی سرگذشت یک کشتی‌گیر نوجوان ساخته شده است، صبح چهارشنبه ـ ۱۵ تیر ماه ـ با حضور در فدراسیون کشتی با علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش ایسنا، کارت که کارگردانی فیلم سینمایی شنای پروانه را هم در کارنامه دارد، در دیدار با رئیس فدراسیون کشتی درباره‌ی حواشی و فضای رسانه‌ای سریال «یاغی» صحبت کرد.
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز با قدردانی از زحمات محمد کارت و گروه سازنده توجه به ورزش ملی کشور را یک امر مهم دانست و گفت: اگر بتوانیم قهرمان سازی خوبی در فضای سریال و فیلم سینمایی در کشتی داشته باشیم، نتیجه آن حضور گسترده نوجوانان و جوانان علاقمند به سالن‌های کشتی است و هرچه کمیت کشتی گیران بالا برود، می توانیم شاهد درخشش چهرها و ظهور استعدادهای بیشتری در کشتی باشیم.
وی تصریح کرد: کشتی برند ورزش ایران در جهان است و به عنوان یک ورزشی که ریشه در تاریخ، فرهنگ و مذهب این کشور دارد، جزئی از میراث فرهنگی ما محسوب می شود که باید در حفظ و انتقال آن به نسل بعدی کوشا باشیم.
دبیر خاطرنشان کرد: هرچه بیشتر بتوانیم کشتی را در رسانه‌ها بالا ببریم، در نهایت ورزش ایران سود آن را خواهد برد؛ چراکه این پتانسیل در کشتی وجود دارد که بتواند در رقابت های المپیک و جهانی بیش از پیش برای کشورمان افتخارآفرین باشد.
در ادامه محمد کارت و علیرضا دبیر در کمپ تیم های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافتند و پس از بازدید از امکانات این مجموعه، به دیدار اعضای تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان که اردوی آن ها در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده در حال برگزاری است رفتند.
محمد کارت در بین کشتی‌گیران فرنگی کار در مورد هدف خود از ساخت سریال یاغی، گفت: فقط می خواستم که مسیر سختی را که یک کشتی گیر برای رسیدن به موفقیت و کسب مدال، آن هم در شرایط سخت جامعه از نظر اقتصادی طی می کند و همچنین همت بالا، زحمت، تلاش و رشادت هایی که در این مسیر طولانی دارد را، به مردم نشان دهم و در قسمت های آینده، این سریال کامل‌تر و جذاب تر خواهد شد، و در آینده به صورت کامل و جامع در مورد ساخت این سریال با رسانه ها گفت و گو خواهم کرد.
کارت همچنین با حضور در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با ملی پوشان تیم‌های کشتی آزاد جوانان و نوجوانان و فرنگی نوجوانان نیز دیدار کرد و در پایان با قدردانی از مجموعه‌ی فدراسیون کشتی و زحمات کشتی گیران ملی پوش، برای آن ها در رقابت های جهانی پیش رو آرزوی موفقیت کرد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick