instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
مایکروسافت اعلام کرد که در مراسم Gamescom 2022 حضور خواهد داشت و اطلاعات جدیدی از بازی‌های رونمایی شده ایکس باکس منتشر خواهد کرد.
شرکت مایکروسافت (Microsoft) در یک اطلاعیه رسمی، بیان کرد: «با خوشحالی اعلام می‌داریم که ایکس‌ باکس در Gamescom 2022، در شهر کُلْن آلمان، حضور خواهد داشت. خبرهایی تازه دربارۀ تعدادی از بازی‌های رونمایی شده که طی 12 ماه آینده برای ایکس‌ باکس منتشر خواهند شد، در انتظار طرفداران‌ ما در اروپا و سراسر جهان خواهد بود.»
طرفداران ایکس‌باکس در مراسم Xbox & Bethesda Games Showcase در ماه ژوئن، شاهد اطلاعاتی تازه از بازی‌ها و رونمایی از عناوین جدید بودند. جزئیات جدیدی از بازی‌هایی مثل Redfall ،Hollow Knight Silksong ،Forza Motorsport و Starfield در این مراسم منتشر شدند؛ علاوه بر آن، از عناوین جدیدی از جمله High on Life ،Flintlock: The Siege of Dawn و Wo Long: Fallen Dynasty رونمایی شد.
در حال حاضر مشخص نیست که از چه بازی‌های معرفی شده‌ای در ماه ژوئن، در این مراسم اطلاعات تازه‌ای به دست خواهیم آورد، اما زمان زیادی منتظر نخواهیم ماند، چرا که مراسم Gamescom 2022 از تاریخ 1 الی 6 شهریور 1401 (23 الی 28 آگوست 2022)، برگزار خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تو توکیو گیم شو هم حضور داره
ی گیمپلی از avowed
منو راضی میکنه
مثل اینکه متن رو درست نخواندی
بازی هایی که دوازده ماه آینده عرضه می‌شود
همون هایی‌که تو‌شوکیس بود رو اینجا یعضی هاشون دوباره تریلر دارن
اها اوگ
اوتر ورلدز بتسدا رو دیدیم حالا نوبتی هم باشه نوبت اسکایریم ابسیدین هست! امیدوارم تو این مراسم نشونش بدن دیگه طاقت صبر تا آخر سال رو ندارم🥲
حتما میخواد از نو منز اسکای ریمستر اطلاعات بیشتری منتشر کنه
خیلی فشاری شدی میدونم هنوز هذمش نکردی و باور نکردی تازه بیشتر فشار بخور که این بازی رو بتسدا منتشر کرده و ما خریدیمش با پول ، مانی بیشتر حرص بخور پول دادیم برامون داره بازی درست میکنه قشششنگ حال کن با حرفام رفیق اینقدررر داری حرص میحوری که اومدی زیر پستی که ربطی به سونی و رویدادش و کلا هیچیش نداره نظر منفی میدی و فن بوییتو به رخ میکشی ماشالا بنواز که خوب مینوازی تاااازه با اون پول داریم اکتی رو هم میخریم برامونکالاف بزنه و بازی نوستالژیکتون یعنی کراش هم انحصاری میکنه مایکرو و روز عرضه کالافا و دیابلو و کراش میان رو گیم پس و تو مجبوری جیبت رو خالی کنی هفتاد دلار بدی به خود مایکرو تا بزاره رو پلی اجراش کنی
تو درست میگی اتزیو 😒
حرفت برام سنده
رزدینت اویل 2 و جی تی ای وی و wwe22 یا 20 بیار گیم پس فعلا چیز دیگه ای نمی خوام
Gtav
رو فقط تا جایی که یادمه دو بار آورد گیم پس
جی تی و رد دد ۲ قبلاً بودن بعیده دوباره بیاره.(البته یاکوزا ها قبلاً بودن ولی باز اومدن)گیم پس تو این ماها زیاد بازی های بزرگ دریافت نمیکنه نهایت یکی دو مورد اما اواخر سال لاین خیلی خوبی داره.
اگه تاریخ عرضهٔ استارفیلد رو بگن خوب میشه ، البته چندان احتمالش قوی نیست
من فقط استاکر دوست دارم نمایش داشته باشه و تاریخ عرضه
avowed نیست چون تا 12ماه آینده قرار نیست عرضه بشه
به احتمال خیلی زیاد رونمایی بزرگی نخواهیم داشت و اطلاعات جزئی از پروژه های کوچک تا متوسط خواهیم داشت.
هایپتون رو برای این مراسم بالا نبرید ولی منتظر اخبار خوبی هم باشید
حتی اگه منم تو محلمون یه شوکیس گیمینگ برگذار کنم مایکروسافت میاد شرکت میکنه
پارسال سونی و نینتندو تو شوکیس کشور خودشون شرکت نکردن ولی مایکروسافت از اون سر دنیا اومد شرکت کرد
چقدر تو هَوَلی فیل اسپنسر
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick