یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک فوتبالیست لیگ برتر انگلیس که امروز به اتهام تجاوز دستگیر شده بود، در همان روز به اتهام تجاوز به فردی دیگر برای دومین بار بازداشت شد.
دستگیری یک فوتبالیست جنجالی شد. دستگیری یک فوتبالیست به دلیل تجاوز بود. دستگیری یک فوتبالیست حواشی زیادی را رقم زد. دستگیری یک فوتبالیست این باشگاه مورد نقد قرار داد. جزئیات جدید دستگیری فوتبالیست معروف را بخوانید.
دستگیری
امروز صبح اعلام شد فوتبالیستی که در یکی از باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس بازی می‌کند به اتهام تجاوز از سوی پلیس انگلیس بازداشت شد. اما عجیب این که، فوتبالیست مورد اشاره بعد از آزاد شدن با قید وثیقه، بار دیگر، این بار به اتهام تجاوز به فردی دیگر دوباره بازداشت شده است.
نام این فوتبالیست لیگ برتری هنوز فاش نشده چرا که طبق قانون انگلیس، تا زمانی که اتهام این فوتبالیست در دادگاه اثبات نشده و او محکوم نشود رسانه‌ها مجاز به فاش کردن نام او نیستند.
روزنامه گاردین که به نام این فوتبالیست اشاره نکرده مدعی است او یکی از بازیکنان مشهوری است که در لیگ برتر بازی می‌کند. این فوتبالیست امروز ظهر بعد از دستگیری اولش به قید وثیقه آزاد شد و قرار بود در ماه آگوست در دادگاه حاضر شود. اما در همین حین خبر رسید که او بلافاصله به اتهام تجاوز به فردی دیگر دوباره بازداشت شده. او سپس با قرار وثیقه‌ای دیگر آزاد شده تا در زمان مقرر در دادگاه شرکت کند. او حالا باید به اتهام دو تجاوز در مقابل دادگاه قرار بگیرد.
روزنامه انگلیسی گاردین می‌گوید این متهم فردی است 29ساله که در یکی از باشگاه‌های بزرگ لیگ برتر بازی می‌کند. اطلاع دیگری که گاردین درباره این فوتبالیست فاش کرده این است که او امروز در خانه‌اش در شمال لندن بازداشت شده.
بر اساس گزارش گاردین، شکایت اول از این فوتبالیست به ماجرایی برمی‌گردد که ماه گذشته اتفاق افتاده. اما شکایت دوم از او به قضیه‌ای برمی‌گردد که تابستان گذشته رخ داده است.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick