AMD همچنان به استخدام توسعه‌دهندگان پلتفرم‌های متن‌باز ادامه می‌دهد و ظاهراً به‌طورویژه روی استعدادهای این حوزه حساب باز کرده است.
به‌گزارش Wccftech و به‌نقل از Phoronix، ای‌‌‌‌‌ام‌‌‌دی در چند وقت اخیر تعداد زیادی توسعه‌دهنده‌ی متمرکز بر لینوکس و سایر پلتفرم‌های متن‌باز را استخدام کرده است و همچنان به روند استخدام آنان ادامه می‌دهد. تیم قرمز اکنون به‌دنبال توسعه‌دهندگانی است که بتوانند پشته‌ی درایور GPU را توسعه دهند و روی راهکارهای جدیدی در حوزه‌ی مالتی‌مدیا متمرکز شوند.
AMD در پروژه‌های متن‌باز پردازنده‌ی گرافیکی ایفای نقش می‌کند که از آن‌ها در محصولاتی مثل خودرو تسلا مدل S و کنسول دستی استیم دک استفاده می‌شود. به‌غیر از این دو محصول بسیار مهم، فعالیت‌های مهندسان AMD برای جامعه‌ی گیمینگ لینوکس نیز مهم است. تیم قرمز به‌طورمداوم تلاش می‌کند درایورهای گرافیکی متن‌باز خود را به‌روز نگه دارد.

موقعیت شغلی جدید AMD به‌دنبال مهندسی است که بتواند به این شرکت در توسعه‌ی درایور متن‌باز گرافیکی کمک کند. متقاضی این موقعیت شغلی باید تجربه‌ی کار با VA-API و کدک‌های ویدئویی و محتواهای چندرسانه‌ای را در کارنامه داشته باشد و بتواند با OpenGL و Vulkan کار کند. همچنین، باید از کدک‌های ویدئویی AV1 مطلع باشد.
AMD به‌تازگی فناوری FidelityFX Super Resolution موسوم به FSR را متن‌باز کرده و دردسترس اکوسیستم کامپیوترهای شخصی و ایکس باکس قرار داده است. استخدام نیروهای جدید به‌وضوح نشان می‌دهد AMD بیشتر از هر زمان دیگری به جامعه‌ی متن‌باز متعهد است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick