instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
عنوان Call of Duty: Mobile دارای اسلحه‌های بسیار زیادی است. در این مقاله به معرفی و رتبه‌بندی بهترین تسلیحات این شوتر محبوب خواهیم پرداخت.
از زمان انتشار بازی CoD Mobile در سال ۲۰۱۹، این عنوان توجه گیمرهای بسیاری را به خود جلب کرده و موفق شده است تا بخش زیادی از بازار بازی‌های دستی (Hand-Held) را به خود اختصاص دهد. فصل ششم این بازی در سال ۲۰۲۲ عرضه شد و محتوای بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار داد. عنوان CoD Mobile، دارای سلاح‌های بسیاری است؛ در این مقاله لیست بدترین و بهترین سلاح‌های این عنوان را با شما شریک خواهیم کرد.
Call of Duty: Mobile پس از ریبوت، دست‌خوش تغییرات زیادی شده و اکنون دارای محتوای بسیاری است. به‌روز‌رسانی فصل ششم که To the Skies نام دارد، علاوه بر سلاح‌های زیاد، نقشه‌ی محبوب Favela از Modern Warfare 2 را نیز به بازی اضافه کرده است. لیست کامل بهترین سلاح‌های بازی CoD Mobile را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:
۱. CBR4
۲. Kilo 141
۳. MAC-10
۴. DR-H
۵. SKS
۶. M13
۷. GKS
۸. AK117
۹. SVD
۱۰. Holger 26
۱۱. Koshka
۱۲. DL Q33
۱۳. Oden
۱۴. TYPE 25
۱۵. PPSH-41
۱۶. T9-0
۱۷. KSP 45
۱۸. ASM10
۱۹. AS VAL
۲۰. QQ9
۲۱. Fennec
۲۲. PP19 Bizon
۲۳. JAK-12
۲۴. RUS-79U
۲۵. QXR
۲۶. MX-9
۲۷. LK24
۲۸. KN-44
۲۹. HS0405
۳۰. HVK-30
۳۱. HBRa3
۳۲. LOCUS
۳۳. MK2 Carbine
۳۴. MSMC
۳۵. CR-56 AMAX
۳۶. MAN-O-WAR
۳۷. AK-57
۳۸. Chopper
۳۹. KRM-262
۴۰. Peacekeeper MK2
۴۱. Rytec AMR
۴۲. OUTLAW
۴۳. Cordite
۴۴. Hades
۴۵. Arctic-50
۴۶. SP-R 208
۴۷. Razorback
۴۸. Echo
۴۹. Crossbow
۵۰. AGR 556
۵۱. NA-45
۵۲. BK-57
۵۳. Swordfish
۵۴. Kilo Bolt-Action
۵۵. XPR-50
۵۶. FR.556
۵۷. Chichom
۵۸. PDW-57
۵۹. S36
۶۰. ICR-1
۶۱. RPD
۶۲. M4LMG
۶۳. BY15
۶۵. HG 40
۶۵. M4
۶۶. M16
۶۷. M21 EBR
۶۸. Chicom
۶۹. Pharo
۷۰. UL736
در ادامه ۵ اسلحه برتر Call of Duty: Mobile را معرفی می‌کنیم:
۵. SKS
سلاحی که استفاده از آن نیاز به مهارت دارد و بهترین تفنگ نقطه‌زن در CoD Mobile محسوب می‌شود. آن‌چه که باعث می‌شود SKS یک اسلحه قدرتمند محسوب شود، این است که با دو شلیک به سینه و یک شلیک به سَر، دشمنان را از پا در‌ می‌آورد. شکست دادن کسانی که در استفاده از این سلاح مهارت بالایی دارند، می‌تواند یک چالش بزرگ باشد. شما با این سلاح قادر خواهید بود تا بین قسمت‌های مختلف نقشه دائم در حرکت بوده و از فاصله ۲۰۰ متری به سمت رقبایتان شلیک کنید. تعداد اسلحه‌هایی که می‌توانند در مقابل SKS مقاومت کنند بسیار اندک است.
۴. DR-H 4
این اسلحه همواره یک تفنگ قدرت‌مند بوده است اما بعد از تغییراتی که با به‌روز‌رسانی فصل ششم در آن ایجاد گشت، به یکی از قوی‌ترین سلاح‌ها در CoD Mobile تبدیل شد. DR-H قادر است تا در مدت کم و با سه شلیک، رقبا را از بین ببرد و رقیبی خطرناک برای همه‌ی سلاح‌ها محسوب می‌شود. شاید تنها نقطه ضعف این اسلحه در برابر Kilo 141، لگد زدن آن در هنگام شلیک باشد. البته اگر بتوانید شلیک‌هایی دقیق داشته باشید، به راحتی می‌توان از این نقطه ضعف چشم‌پوشی کرد.

۳. MAC 10

این اسلحه که نخستین بار در بازی Black Ops: Cold War معرفی شد و البته طرفداران زیادی در Warzone دارد. MAC 10 بلافاصله بعد از افزوده شدن به CoD Mobile در فصل سوم، به یکی از بهترین اسلحه‌های این بازی تبدیل شد. این تفنگ در فواصل نزدیک عملاً دشمنان را قلع و قمع می‌کند و قادر به شلیک‌های متوالی در زمان بسیار کم است؛ علاوه بر آن، شما با سرعت زیاد می‌توانید خشاب آن را پُر کنید. اگرچه، این سلاح از فواصل دور به خوبی CBR4 عمل نمی‌کند اما فقط چند اسلحه‌ی معدود قادر به مقاومت در برابر MAC -10 از فاصله نزدیک هستند.
۲. Kilo 141
اگر قرار باشد یکی از دقیق‌ترین سلاح‌ها در Warzone و Modern Warfare را نام ببریم، قطعا باید به Kilo 141 اشاره کنیم. این اسلحه همزمان با معرفی فصل ششم، به CoD Mobile افزوده شد. بزرگ‌ترین برگ برنده این تفنگ، دقت بالای آن است که به شما اجازه می‌دهد تا از فواصل دور دشمنان را از بین ببرید. KIlo 141 سریع‌ترین اسلحه‌ی CoD Mobile محسوب نمی‌شود اما فارغ از این‌که در کدام نقشه مشغول مبارزه هستید و توانایی‌تان در استفاده از این اسلحه به چه میزان است، شما را به یک رقیب خطرناک برای همه بازیکنان تبدیل می‌کند.
۱. CBR4
اگر بخواهیم بهترین مسلسل دستی را در CoD Mobile انتخاب کنیم، تنها اسلحه شایسته‌ی این لقب CBR4 است. این اسلحه‌ی پر سرعت، هماوردی بسیار خطرناک برای همه رقبا محسوب شده و در بازی‌های رقابتی، یک اسلحه‌ی محبوب است. CBR4 به اشکال مختلف قابل استفاده است اما در نقشه‌های کوچکی از قبیل Shoot House و Hijacked و در تیراندازی از فواصل نزدیک، بهترین عملکرد خود را نشان می‌دهد. ممکن است این اسلحه به زودی شاهد تغییراتی در عملکرد خود باشد، پس بهتر است تا جایی که می‌توانید در فصل ششم از آن استفاده کنید.
نظر شما در مورد فهرستی که تهیه کرده‌ایم چیست؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
با اینکه کلا گیم زدن تو موبایلو قبول ندارم ولی اکتیویژن تنوع سلاح خوبی برا کاد موبایل درست کرده
با گیم موبایل حال نمیکنم فقط قبلا پابجی میزدم فیلتر باید روشن میکردم خیلی پینگ داغون میشد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick