یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بسیاری از افراد به دنبال تناسب زوایای صورت خود از طریق جراحی چانه هستند؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین جراح چانه در تهران را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز به انجام این جراحی زیبایی، به راحتی پزشک متخصص خود را بیابید.
چانه نقش بسزایی در زیبایی صورت دارد که در صورت عدم تناسب آن، می توان با کمک جراحی اقدام به کوچک یا بزرگ کردن چانه کرد؛ این جراحی به روش های مختلفی قابل اجرا می باشد و هدف آن زیباکردن چانه است؛ اگر شما نیز جزء افرادی هستید که تمایل به انجام این جراحی دارید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.
جراحی چانه با نام ژنیوپلاستی یا منتوپلاستی نیز شناخته می شود که جزء جراحی های پلاستیک محسوب می شود و می توان با انجام آن اندازه و حالت چانه را به فرم دلخواه بیمار در آورد؛ جراحی چانه می تواند کمک بزرگی به زیبایی و جذابیت چهره افراد کند و آن ها را به چهره ایده آلشان نردیک کند؛ چون این جراحی مربوط به زیبایی چهره می باشد، باید برای انجام آن دقت و ظرافت بسیار زیادی به کار گرفته شود و حتما از بهترین جراح چانه در تهران مشاوره و کمک گرفت.
بهترین جراح چانه در تهران باید به خوبی از عهده انجام این جراحی زیبایی بر بیاید و ایده آل های بیماران را در نظر بگیرد؛ جراح چانه باید در مطب خود به انواع روش های مختلف جراحی آشناییت داشته باشد و بتواند نتیجه موفقیت آمیزی برای بیماران رفم بزند؛ بهترین جراح چانه در تهران باید در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مدرک تخصصی داشته باشد و دوره های تخصصی گذرانده باشد.
جراحی زیبایی چانه در گروه جراحی پلاستیک و زیبایی قرار گرفته است و اخیرا طرفداران بسیار زیادی دارد؛ در طول انجام دادن این جراحی، باید عمل جراحی استخوان، کار گذاری پروتز، تزریق کردن و فرم دادن به استخوان چانه صورت گیرد؛ هدف از انجام این روش متناسب ساختن اندازه و شکل چانه است.
زمان انجام جراحی چانه باید متناسب با این که چانه فرد جلوتر از حد نرمال قرار دارد یا عقب‌تر از آن می باشد و در ضمن فرم چانه از سمت مقابل و بقل به چه صورت است، از روش های مختلف جراحی چانه کمک گرفت تا چانه بزرگ‌تر یا کوچک‌تر گردد.
در صورتی که افراد دارای چانه جلو آمده و بزرگ می باشند یا چانه آن ها فرم و زاویه نامتناسبی با اجزای دیگر صورتشان داشته باشد، باید از جراحی کوچک کردن چانه کمک بگیرند؛ برای انجام جراحی کوچک کردن چانه، باید قسمتی از استخوان چانه برش بخورد و برداشته شود یا قسمت جلویی استخوان چانه به سوی عقب برده شود؛ برخی مواقع می توان با استفاده از جراحی مادلینگ صورت به جراحی اصلاح کردن فرم چانه و زاویه دار شدن چانه کمک بزرگی کرد.
در صورتی که چانه بیش از اندازه بزرگ یا کوچک باشد می توان با کمک جراحی زیبایی چانه به اصلاح آن کمک کرد؛ در ادامه روش های بزرگ و کوچک کردن چانه را برای شما شرح خواهیم داد :
بزرگ کردن چانه (ژنیوپلاستی) : برای انجام این نوع جراحی می توان از روش های مختلفی از جمله جایگذاری پروتز چانه یا جراحی ژنیوپلاستی استفاده کرد؛ در صورت انجام جراحی ژنیوپلاستی، باید برش هایی در استخوان چانه ایجاد شود تا بتوان شکل آن را تغییر داد که البته این برش ها و زخم ها با گذر زمان بهبود می یابند و در جای خود قرار می گیرند؛ حقیقتا این روش در مقایسه با جایگذاری پروتز در چانه، تهاجمی تر می باشد.
نکته مهم این است که اگر افراد چانه ای با ظاهر طبیعی و مناسب داشته باشند، می توانند از روش پروتز چانه کمک بگیرند تا چانه شان بزرگ و حجیم شود.
دکتر مصطفی جان بزرگی جراح پلاستیک و زیبایی می باشند؛ ایشان ابتدا توانسته اند مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه های ارومیه و تهران اخذ نمایند و پس از آن برای دریافت مدرک تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه شهید بهشتی تلاش کنند؛ در ادامه وی موفق به دریافت این مدرک شدند و فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی شان را از تهران و مشهد دریافت کردند؛ دکتر جان بزرگی می توانند بسیاری از جراحی های زیبایی را به خوبی انجام دهند، از این رو به عنوان یکی از بهترین جراح چانه در تهران شناخته می شوند.
خدمات :
آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه 6، واحد ۶۰۲
تلفن تماس : 02122387740
دکتر عبدالرضا روئین تن فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی می باشند؛ ایشان ابتدا توانستند مدرک پزشکی عمومی شان را سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمایند و پس از آن سال 1386 بورد تخصصی جراحی عمومی دریافت کردند و در ادامه موفق به کسب مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی در سال 1390 از دانشگاه علوم پزشکی سهید بهشتی شدند؛ دکتر روئین تن استاد یاد دانشگاه می باشند و توانسته اند تا به امروز خدمات منحصر به فردی به مردم عزیز ارائه دهند؛ از این رو لقب بهترین جراح چانه در تهران را به خود اختصاص داده اند.
خدمات :
آدرس : ایران، تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان صانعی، ساختمان 41، طبقه 4
تلفن تماس : 02188656645
دکتر مجتبی صالحی متخصص جراحی فک و صورت می باشند؛ وی مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه با موفقیت دریافت کردند و در ادامه دکتر صالحی بورد تخصصی شان را کسب نمودند و دکتر مجتبی صالحی در هيات علمی دانشگاه علوم پزشكی تهران عضو می باشند؛ از این رو ایشان با عنوان بهترین جراح چانه در تهران شناخته شدند و توانستند خدمات متنوعی تا به حال به مردم ارائه دهند.
خدمات :
آدرس : تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک ۴۰، طبقه ۲، بلوک شرقی، واحد ۲۰۵
تلفن تماس : 02122854507
دکتر فرشید کاوندی متخصص جراحی دهان و فک و صورت می باشند و با عنوان بهترین جراح چانه در تهران مورد تائید مردم قرار گرفته اند؛ دکتر کاونی با ارائه بهترین خدمات به مردم توانسته اند نظر و رضایت مردم را جلب کنند؛ دکتر با هر بیماری که به مطبشان برای درمان مراجعه می کنند، رفتار و برخورد بسیار محترمانه ای دارند و سوالتشان را به درستی پاسخ می دهند؛ دکتر فرشید کاونی بعد از کسب مدرک پزشکی عمومی، توانستند مدرک تخصصی خود را با همت و موفقیت اخذ نمایند.
خدمات :
آدرس : تهران، ملاصدرا، میدان شیخ بهایی، برج صدف، واحد81
تلفن تماس : 02188059557
دکتر شهریار یحیوی متخصص و جراح گوش، حلق، بینی و حنجره می باشند و در ضمن ایشان جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت هستند و بهترین خدمات را به بهترین نحو در این زمینه ها به مردم گرامی شهر تهران ارائه می دهند.
دکتر یحیوی تا به امروز در انجمن های مختلفی عضو بوده اند و افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان آورده اند که شامل عضویت در انجمن جراحان ایران، انجمن جراحان بینی اروپا، انجمن جراحان بینی امریکا، عضو انجمن جراحان گوش، حلق، بینی و سر و گردن ایران، انجمن راینولوژی ایران، مرکز تحقیقات راینولوژی ایران می باشد؛ از این رو دکتر شهریار یحیوی شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند و با عنوان بهترین جراح چانه در تهران شناخته می شوند.
خدمات :
آدرس : زعفرانیه، مجمتع تجاری پالادیوم، ساختمان اداری شمالی، طبقه پنجم، واحد ۵۰۷
تلفن تماس : 02126355291
دکتر علی محمد اصغری متخصص گوش و حلق و بینی می باشند؛ ایشان با همت و پشتکار خود ابتدا سال 1376 مدرک دكترای پزشكی عمومی را از دانشگاه علوم پزشكی تهران اخذ کردند و پس از آن سال 1381 (بورد) تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را از دانشگاه علوم پزشكی ایران دریافت نمودند؛ ایشان با عنوان بهترین جراح چانه در تهران شناخته می شوند.
دکتر اصغری در ضمن دارای فلوشیپ اتولوژی – نوراتولوژی (فوق تخصص گوش و قاعده جمجمه) می باشند که آن را سال 1389 اخذ نموده اند؛ ایشان دوره های آموزشی بسیار زیادی را گذرانده اند که تمامی آن ها موجب بهتر شدن نتایج حاصل از درمان می شوند، این دوره ها شامل دوره ی آموزشی کاشت حلزون شنوایی، دوره ی آموزشی سمعکهای قابل کاشت، دوره ی آموزشی جراحی قاعده جمجمه و دوره آموزشی کاشت پروتزهای شنوایی ساقه مغز است.
خدمات :
آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای خیابان سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه چهار، واحد 28
تلفن تماس : 02122375902
درباره دکتر یوسف یعقوبلو جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و بهترین جراح چانه در تهران می باشند و ایشان از دانشگاه زنجان مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ کردند و تخصص گوش و حلق و بینی را از دانشگاه تبریز دریافت نمودند؛ وی توانستند فعالیت خود را در زمینه ی گوش و حلق و بینی از سال 1390 آغاز کنند و خدمات تخصصی را به مردم ارائه دهند.
ایشان از ابتدای فعالیت خود تا به امروز بیش از 1500 جراحی زیبایی بینی را با موفقیت انجام داده اند که منجر به جلب نظر بسیاری از مردم شده است؛ هر یک از جراحی های زیبایی که ایشان انجام می دهند، توسط پرسنل و کادر پزشکی بسیار باتجربه انجام می شود و با استفاده از داروهای بیهوشی می باشد.
خدمات :
آدرس : تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی میدان کاج، خیابان 11 شرقی، پلاک 3، ساختمان کاج رامند، واحد 103
تلفن تماس : 02126763289
خدمات :
آدرس : تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، پلاک ۴۸، واحد یک شمالی
تلفن تماس : 02122665982
دکتر حمید مجتهدی متخصص جراحی دهان و فک و صورت می باشند؛ وی ابتدای تحصیل خود با رتبه برتر وارد دانشگاه شدند و توانستند مدرک پزشکی عمومی شان را دریافت کنند و پس از آن از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی دهان و فک و صورت اخذ نمایند.
در حقیقت دکتر در هیات علمی گروه جراحی دهان، فک و صورت دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو می باشند و‎ مدرس دوره های علمی آزمون تخصصی دندانپزشکی در موسسه ی پیشگامان پارسه و مدرس دوره های جامع جراحی ایمپلنت هستند؛ دکتر مجتهدی یکی از بهترین جراح چانه در تهران هستند و بسیاری از افراد ایشان را با این لقب می شناسند.
خدمات :
آدرس : تهران، نیاوران، خیابان با هنر، رو به روی جماران
تلفن تماس : 02126472273
دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور فوق تخصص جراح پلاستیک، ترمیمی و زیبایی هستند و ایشان را در شهر تهران با لقب بهترین جراح چانه در تهران می شناسند؛ دکتر علیزاده توانستند وارد دانشگاه شوند تا دوره پزشکی عمومی را پشت سر بگذارند و پس از فارغ التحصیل شدن در این مقطع، مدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با رتبه برتر به پایان رساندند.
خدمات :
آدرس : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، پایین بیمارستان شهید مدرس، کوچه جمشیدی پلاک 69
تلفن تماس : 09120315532
پیش از آن که بخواهید جراحی چانه انجام دهید باید به برخی نکات و توصیه ها توجه نمایید تا مشکلی در حین انجام جراحی برای شما به وجود نیاید؛ برخی از این نکات در ادامه ذکر شده اند :
پس از این که جراحی چانه شما با موفقیت به پایان رسید باید برخی نکات و توصیه ها را مهم تلقی کنید و به آن ها توجه کنید تا پس از این جراحی هیچ عارضه ای به سراغ شما نیاید؛ این نکات شامل گزینه های زیر هستند :
جراحی چانه مانند هر یک از روش های دیگر با مزایای بسیار زیادی همراه است که هر یک منجر به جلب نظر مردم به این روش شده است؛ در ادامه این مزایا را برای شما شرح خواهیم داد :
برای جراحی چانه هزینه هایی به بهترین جراح چانه در تهران باید پرداخت گردد تا ایشان بتواند جراحی را آغاز کند؛ البته نمی توان هزینه جراحی را به طور دقیق تخمین زد زیرا نوع مشکل چانه افراد تاثیر زیادی در هزینه های پرداختی دارد و هر چه چانه مشکل بیشتری داشته باشد، پزشک باید زمان بیشتری برای جراحی و درمان صرف کند که در نهایت هزینه ها افزایش می یابد.
به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه جراحی چانه در تهران اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و پاسخ سوالات خود را بیابید.
کلام آخر
نوشته بهترین جراح چانه در تهران + لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.
source
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick