instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در این مقاله از سایت گیمفا قصد داریم شمارا در برابر بهترین بازی های سال 2022 و شاید 2023 قرار دهیم که لرزه برتن خواهند انداخت. بررسی بازی های معرفی شده براساس قوانین ساخت و ویژگی های بازی نظیر هوش مصنوعی صورت گرفته است که در این زمینه میتوانید بازی های مدنظر خودرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. در دنیای امروزی که فناوری به صورت روزانه افزایش پیدا میکند تاثیر آن در بخش هایی که به این زمینه مربوط هستند بطور واضح قابل مشاهده بوده که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.
با خواندن عنوان مطلب شاید کمی با استرس مواجه شده باشید اما نگران چیزی نباشید زیرا بازی هایی که در ادامه قصد معرفی شان را داریم هنوز بطور رسمی معرفی نشده اند و این مورد میتواند به شما یک اسودگی خاطر بدهد. امروزه برای ساخت بازی های ترسناک از ویژگی های مربوط به دنیای واقعی استفاده میشود. به شخصه یاد دارم که در سال 2020 برای ساخت یک فیلم ترسناک جهت بدست آوردن صداهای جدید تعدادی میکروفون باکیفیت در ترسناک ترین قبرستان های آمریکا قرار داده شد تا در طول شب صداهایی که پخش میشود را ضبط کند. امروزه در این زمینه برای ساخت بازی نیز استفاده میشود که اگر مشکل قلبی دارید و یا سن کافی برای حضور در بازی ها که اکثرا 18+ هستند را ندارد پیشنهاد میشود سریعا مقاله را ترک کنید.
مشخصات بازی :
اگر از دوست داران بازی های ترسناک برای کامپیوتر هستید قطعا میدانید که بازی Outlast 2 در این زمینه توانست سروصدای بسیاری را به راه بیندازد که شرکت رد برلز خبر ساخت نسخه سوم آنرا مدتی قبل داد که این مورد سبب شد تا نسخه دوم بازی مجددا از سوی کاربران جان تازه ای بگیرد. براساس گفته های شرکت سازنده نسخه سوم بازی که تحت عنوان Outlast 3 قرار است عرضه شود با چالش های نوینی همراه بوده که تحت هیچ شرایطی در نسخه اول یا دوم بازی دیده نشده اند. این مورد یعنی قرار است با بازی جدیدی سروکار داشته باشید که تمامی مراحل و شخصیت و حتی دنیای بازی از صفر طراحی شده که این مورد متواند سبب بروز گیم پلی نوینی در میان بهترین بازی های ترسناک جهان برای کامپیوتر شود. با این اوصاف اگر قصد دریافت این بازی را دارید باید بدانید که در این زمینه سایت های بسیاری به بازی اشاره نموده اند که پیشنهاد ما سایت پارسی دانلود است که در زمینه ارائه لینک های دانلود با ترافیک نیم بهاء و حجم کم از بهترین های ایران بوده است. از مبحث اصلی دور نشویم: بازی Outlast 3 قرار است در سال 2022 عرضه شود اما شرکت سازنده اطلاعات بیشتری را در این باره عرضه نکرده است که میتوانید در آینده شاهد اخبار جدیدی از این بازی ترسناک باشید. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله معرفی ترسناک ترین گیم های جهان 2022 و 2023 باما همراه باشید.
مشخصات بازی :
این بازی که به صید معروف است را به دفعات بسیار در سایت معرفی نموده ایم که ویژگی و اخبار بسیاری از ان عرضه شده است. بازی The Quarry از پایان های بسیاری برخوردار است که در این زمینه میتوانید با موارد بسیاری همراه باشید که براساس تصمیمات شما تغییر خواهد کرد. فیلتر های بصری و سینمایی ویژه ای را میتوانید در بازی The Quarry تجربه کنید که حالت پیش خرید آن در استیم بطور واضح پاسخگوی همه چیز است. این بازی در دنیای دهه 80 میلادی جریان دارد که تمام وقایع و رخداد های بازی نسبت به زمان گذشته شبیه سازی شده است تا گیمر حس خوب و واقع بینانه ای را در بازی داشته باشد. داستان بازی در مورد زندگی ماجراجویانه خانواده ای بوده که در تعطیلات تابستان با مشکلی عجیبی مواجه میشوند که طبق آن شخصیت اصلی بازی که یک دختر نوجوان است باید در برابر مشکلات بسیاری که از سمت خانه ارواح برای او ارسال میشود مقاومت کند تا بتواند در شرایط مناسب از خانه فرار کند. ویژگی های ظاهری و گیم پلی روان سبب شده تا این بازی بتواند در لیست بهترین بازی های ترسناک برای کامپیوتر جایگاه بسیار خوبی را کسب کند که اگر به دنبال دانلود بازی ترسناک برای کامپیوتر هستید پیشنهاد میشود با ما در ادامه همراه باشید.
مشخصات بازی :
بازی The Callisto Protocol که براساس گفته های شرکت سازنده از سیستم قطع عضو جدیدی برخوردار است که میتواند بیننده را در ابتدای بازی مغلوب ویژگی ها کند و ترس را از همان ابتدای حضور بر دل گیمر بیندازد. در این زمینه شما شاهد کاراکتر های جدیدی خواهید بود که بدون شک برای اولین بار در دنیای بازی های ترسناک بکار گرفته شده اند. این ویژگی سبب خواهد شد تا گیمر بابازی و مراحل تکراری مواجه نشود و بطور مدام با گزینه هایی همراه باشد که انگار به تازگی وارد بازی شده است. از دیگر ویژگی های بازی میتوان به پایان های متنوع The Callisto Protocol اشاره داشت که براساس تصمیم های شما اتخاذ میشوند. استفاده از هوش مصنوعی در این زمینه سبب شده است تا گیمر بتواند با ذهن خود بازی را پیش ببرد که البته اگر بدون تفکر این کار صورت گیرد قطعا سبب بروز مشکلات بسیاری خواهد شد که پیشنهاد میشود در تمامی لحظات بازی با اینکه ترس و استرس بالایی دارید تمرکز خودرا از دست ندهید.
مشخصات بازی :
بازی Evil Dead که به صورت آنلاین نیز قابل اجرا است گزینه خوبی در میان بازی های ترسناک گروهی بوده است که در این زمینه جهت دانلود بازی آنلاین برای کامپیوتر پیشنهاد میشود. این بازی با دارا بودن گیم پلی گروهی گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است که به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید در دنیای جدیدی که برای شما درنظر گرفته شده است ایفای نقش کنید و به دنبال پایان دادن به مراحلی باشید که برای شما درنظر گرفته شده است. وقتی وارد جریان بازی میشوید انبوهی از زامبی های وحشی به سمت شما و تیم تان حمله ور خواهند شد تنها چاره شما شلیک های مداوم به سمت آنها خواهد بود، هیچ آسودگی در بازی وجود ندارد بطور مداوم و مرتب باید به تیراندازی خود ادامه دهید تا بتوانید بیشتر زامبی ها را از میان بردارید. این بازی با گیم پلی خوبی که در اختیار دارد میتواند شمارا برای ساعات و حتی روز های طولانی سرگرم کند که در این زمینه با ویژگی های بسیاری همراه خواهید بود که پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید. در این بازی وقتی مبارزه را آغاز میکنید باید از تمامی مهارت های خود استفاده کنید نکته مهم این است که ثابت در یک نقطه نمانید و بطور مداوم در حال حرکت باشید تا زامبی هایی که به شما نزدیک میشوند نتوانند صدمه ای به شما بزنند وگرنه با چند ضربه ساده به سرعت کشته خواهید شد دیگر دوستان خود باید با سختی بیشتر به مبارزه با زامبی ها بپردازند. 
مشخصات بازی :
این بازی که به صورت انحصاری برای ویندوز عرضه شده است گزینه خوبی در میان بازی های بقاء و ترسناک بوده که باید در دنیای زامبی ها زنده بمانید و علیه زامبی هایی که برای شما برنامه ریزی کرده اند ایستادگی کنید. بازی از گیم پلی خئبی برخوردار است که میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم کند. گیم پلی عمیق تری از جمله مبارزه، اکتشاف و حتی برخی از محیط های داخل ساختمان های مدرن را نشان داد که احتمالاً به نوعی به داستان بازی مربوط میشود. از دیگر ویژگی های بازی میتوان به شبیه سازی حرفه ای و متفاوت زامبی ها اشاره داشت که در این زمینه از هوش مصنوعی برخوردار هستند. خطرهای زیادی وجود دارد که باعث میشود از خود در برابر آنها دفاع کرده و با ساخت پناهگاه به کمک وسیله های موجود مانند چوب و سنگ و دیگر امکانات به بقا در شرایط سخت ادامه دهید، سبک مبارزه نیز تغییر خاصی ممکن است نداشته باشد و بتوانید به کمک ساخت یک نیزه یا تبر دشمنان اطراف خودتان را دور کنید. طراحی زیبا با صداگذاری عالی از دیگر ویژگی های این بازی بوده است که میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم و چالش های نوینی را در اختیارتان قرار دهد.
نظر شما در مورد بازی های معرفی شده چیست؟ با ما در نظرات همراه باشید و لیست بازی های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چرا متن اینطوریه ؟ 😐
چجوریه؟
چون یه پست تبلیغاتی هستش دوست عزیز نه یه مقاله!
خط اول نوشته شده “در این مقاله” بعد میگید مقاله نیست!؟
دمتون گرم عالی بود
بازی ها همگی برای آینده بودن و عرضه نشدن هنوز البته
Out last 2 انصافا عالی بود
ی عنوان دیگه ، بی ربط ترین عنوان و مقاله نسبت به هم : همین پست 😑😑😑
اخبار واقعی شأن که لرزه می اندازه کو پس ؟
دوست عزیز پست تبلیغاتی هستش نه مقاله
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick