instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
مایلز تلر ساخت فیلم سوم Top Gun را با توجه به شرایط، کاملاً محتمل می‌داند.
فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) همچنان به فتح قله‌های موفقیت ادامه می‌دهد؛ بنابراین تعجبی وجود ندارد که صحبت‌ها درباره‌ی ساخت فیلم سوم از همین حالا نیز پشت درهای بسته آغاز شده باشد. هر چند که هنوز هیچ خبر موثق یا حتی شایعه‌ای از ساخت فیلم سوم وجود ندارد؛ ولی با احتمال بسیار بالایی در صورت وجود یک فیلمنامه‌ی مناسب، تولید این فیلم بلافاصله در دستور کار قرار خواهد گرفت.
به تازگی یکی از ستارگان این فیلم یعنی مایلز تلر (Miles Teller)، در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که درباره‌ی ساخت فیلم سوم با دیگر ستاره‌ی این فیلم، تام کروز (Tom Cruise) گفتگو کرده است. او هیچ صحبتی در مورد تأیید ساخت فیلم سوم از طرف کروز نکرد؛ ولی اشاره کرد که ساخت این فیلم به چراغ سبز او وابسته است. او در این رابطه گفت:
ساخت فیلم سوم، خبری واقعاً عالی خواهد بود؛ ولی همه چیز به تام بستگی دارد. من با او در رابطه با این موضوع صحبت کردم. خواهیم دید که در نهایت چه اتفاقی می‌افتد.
در ادامه تلر از دوستی عمیق خود با تام کروز بعد از کار با او در فیلم Top Gun: Maverick صحبت کرد. او همچنین اظهار امیدواری کرد که عملکرد بسیار موفقیت‌آمیز این فیلم، کروز را به بازگشت برای سومین فیلم ترغیب کند؛ اما در عین حال او اشاره کرد که حتی اگر فیلم سوم ساخته نشود، او همیشه قدردان موقعیتی که در اثر این فیلم برای همکاری با کروز برای او به وجود آمده است، خواهد بود. او ادامه داد:
برای من و بسیاری از بازیگران جوان دیگر، فرصت همکاری با تام کروز در این فیلم یک تجربه‌ی بسیار استثنایی و هیجان‌انگیز بود که همچنان نیز ادامه دارد.
فیلم Top Gun: Maverick به کارگردانی جوزف کوشینسکی (Joseph Kosinski) و به نویسندگی ایرن کروگر (Ehren Kruger)، اریک وارن سینگر (Eric Warren Singer) و کریستوفر مک‌کوری (Christopher McQuarrie)، در حال حاضر در سینماهای سراسر جهان در حال اکران است. از بازیگران این فیلم می‌توان به مایلز تلر و تام کروز اشاره کرد.
این فیلم تا به حال موفق به دستیابی به فروش بیش از 1 میلیارد دلاری شده است و همچنین تحسین منتقدان را نیز برانگیخته است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این فیلم پس از پایان اکران عمومی، بر روی پلتفرم‌های استریم نیز منتشر خواهد شد یا خیر.
منبع: مووی وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick