یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ستاد توسعه زیست فناوری اعلام کرد با استفاده از ظرفیت‌های دانشی و تخصصی موجود در کشور، زیرساخت‌های صنعت غذا و دارو بازسازی و نوسازی می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دفتر صنایع غذا و داروی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان ۲ نهاد موثر و پیشتاز در حوزه غذا و دارو در تلاش هستند تا با همکاری یکدیگر، طرح‌ها و پروژه‌های ملی در برای توسعه صنعت غذا و دارو را اجرایی کنند.
بر همین اساس قرار است همکاری هایی با محوریت «نفوذ فناوری در صنعت غذا و دارو»، «همکاری در راستای بازسازی و نوسازی زیرساخت صنعت غذا و دارو»، «اشتراک‌گذاری اطلاعات و آمار برای برنامه‌ریزی و سیاستگذاری در صنعت غذا و دارو»، «تدوین سند بالادستی تحول در صنعت غذا و دارو» و «شناسایی نیازها و فرصت‌های حال و آینده کشور در حیطه فرآورده‌های سلامت‌محور و محصولات غذایی و برنامه‌ریزی برای بهبود تراز تجاری آن» شکل گیرد.
این اقدامات به ارتقای کیفیت و کمیت تولیدات در صنایع مهم و راهبردی غذا و دارو در کشور کمک می کند و راهی مطمین برای استفاده از توان شرکت های دانش بنیان و خلاق و تامین امنیت غذایی در کشور است.
برای تدوین اسناد بالادستی صنعت دارو و غذا قرار است از فناوری‌های نوین و توانمندی بخش خصوصی استفاده شود و بر مبنای چالش ها و وضعیت فعلی صنعت دارو و غذا؛ این اسناد را تدوین کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
 
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick