یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دنیای متفاوت تکنولوژی
ایلان ماسک به طور رسمی اعلام کرد دیگر علاقه‌ای به خرید توییتر ندارد و اعضای تیم حقوقی ماسک نیز نقض بندهای قرارداد توسط توئیتر را تایید کرده‌اند. از طرفی مدیران توییتر اعلام کردند به زودی به روش قانونی اقدام خواهند کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ایلان ماسک اعلام کرد دیگر تمایلی […]
ایلان ماسک به طور رسمی اعلام کرد دیگر علاقه‌ای به خرید توییتر ندارد و اعضای تیم حقوقی ماسک نیز نقض بندهای قرارداد توسط توئیتر را تایید کرده‌اند. از طرفی مدیران توییتر اعلام کردند به زودی به روش قانونی اقدام خواهند کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ایلان ماسک اعلام کرد دیگر تمایلی به بستن قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری برای تصاحب توئیتر ندارد. اعضای تیم حقوقی وی نیز اعلام کردند قصد دارند قرارداد امضا شده با توییتر را فسخ کنند. دلیل آن نیز نقض بندهای قرارداد توسط توییتر است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 این تیم حقوقی مدعی شد توییتر درمراسم مذاکرات اطلاعات غلط و گمراه کننده منتشر کرده است. در پرونده ثبت شده آمده است ماسک حدود دو ماه درخواست دریافت اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی مستقل نفوذ حساب‌های جعلی را داشته است. درحالی‌که توییتر از دادن این اطلاعات سرباز زده است. با وجود عقب‌نشینی ایلان ماسک، توییتر همچنان به عقد قرارداد با ماسک تمایل دارد. به طوری که برت تیلور رئیس هیئت مدیره توییتر در بیانیه‌ای گفته است: این شرکت از روش قانونی برای اجرایی کردن توافقات در قرارداد استفاده می کند و قصد دارد در دادگاه پیروز شود. وی خود را نسبت به انجام این قرارداد و همچنین عدم تغییر قیمت اعلام شده متعهد دانست.
کارشناسان معتقدند هنوز مشخص نیست ماسک بتواند از لحاظ قانونی از این قرارداد خارج شود و این شخص می بایست تحقیقاتی را پیش از امضای قرارداد انجام میداد. این در حالی است که توییتر نهایت تلاش خود برای اجرای درخواست های ایلان ماسک بکار برده است.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick