یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
النا ریباکینار با خوشحالی از نتیجه کسب شده در فینال تنیس ویمبلدون عنوان کرد آنقدر در این دیدار دویده است که دیگر نیازی به تمرینات تناسب اندام ندارد.
به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، النا ریباکینا، تنیسور جوان قزاقستانی با پیروزی مقابل انس جابر تونسی فاتح رقابت‌های تنیس زنان «ویمبلدون» شد و به افتخاری تاریخی دست یافت.
ریباکینا که متولد مسکو است در چهار سال گذشته نماینده قزاقستان بوده است. او در دیدار نهایی توانست رقیب تونسی را شکست دهد.
این تنیسور ۲۳ ساله گفت: انتظار نداشتم به این موفقیت بزرگ برسم. برنده شدن در ویمبلدون شگفت انگیز است. کلماتی برای بیان اینکه چقدر خوشحالم را ندارم. من قبل از مسابقه و در طول مسابقه فوق العاده عصبی بودم و خوشحالم که صادقانه بگویم این استرس تمام شد.
ریباکینا که در رده ​​۲۳ جهان قرار دارد، هرگز پیش از این از مرحله یک هشتم نهایی فراتر نرفته بود.
او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: می‌خواهم به انس برای یک مسابقه عالی تبریک بگویم. فکر می‌کنم او یک الهام بخش برای همه است. من آنقدر دویدم که فکر نمی کنم دیگر نیازی به تمرین‌های  تناسب اندام داشته باشم.
جابر به عنوان اولین زن آفریقایی و عرب توانست به دیدار نهایی راه یافت ولی از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند.
جابر تنیسور شماره دو جهان گفت: اول از همه می خواهم به النا و تیمش تبریک بگویم. کار او در دیدار نهایی عالی بود و به هدفش رسید. او سپس به شوخی گفت: النا قهرمانی من را دزدید اما مشکلی نیست. من این مسابقات را خیلی دوست دارم و واقعاً احساس غمگینی می کنم اما سعی می کنم برای خیلی ها در کشورش الهام بخش باشم.
استفانو ووکوف، مربی کروات ریباکینا به بی بی سی گفت که او پتانسیل این را دارد که به قهرمانی ادامه دهد. او گفت: او هنوز از بسیاری جهات خام است این تازه شروع است. او می‌تواند سال‌ها در رشته خود بهترین باشد.
 النا ریباکینا قزاق با وجود آنکه ست اول را ۶-۳ به انس جابر تونسی واگذار کرد، در دو ست بعدی با نتایج جالب توجه ۶-۲ و ۶-۲ به پیروزی رسید و اولین گرند اسلمش را فتح کرد. ریباکینا ۲۳ ساله که متولد روسیه و شهر مسکو است، سال ۲۰۱۸ تابعیت خود را تغییر داد و از آن زمان با پرچم قزاقستان در رقابت های بین المللی ظاهر می شود.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick