instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
طبق تصویر هنری جدیدی که از فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شده، راسل کرو برای نقش کاملاً متفاوتی در نظر گرفته شده بود.
سرانجام شاهد اکران تازه‌ترین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تحت عنوان Thor: Love and Thunder هستیم که واکنش‌های متفاوتی را دریافت کرده است. با این حال یکی از موارد جذابی که باعث هیجان‌زدگی طرفداران مارول شده، ایفای نقش راسل کرو (Russell Crowe) در قامت زئوس می‌باشد.
در حالی که حضور او به عنوان زئوس تبدیل به یکی از جذابیت‌های فیلم جدید ثور شده است، طبق یک تصویر هنری منتشر شده، او برای نقش‌آفرینی شخصیتی کاملا متفاوت در نظر گرفته شده بود. همان‌طور که در زیر می‌توانید مشاهده کنید، راسل کرو قرار بوده تا شخصیت شیطان را در دنیای سینمایی مارول به تصویر بکشد:
یکی از مواردی که طرفداران مارول سال‌ها برای آن انتظار می‌کشند، حضور شخصیت مفیستو در MCU می‌باشد. علی‌رغم این که او هنوز وارد دنیای سینمایی مارول نشده است، اما تماشای یک شیطان با هنرنمایی راسل کرو می‌توانست رقم زننده اتفاقاتی غیر قابل پیش‌بینی بشود.
فیلم Thor: Love and Thunder با هنرنمایی بازیگرانی همچون کریستین بیل (Christian Bale)، کریس همسورث (Chris Hemsworth)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman) و تسا تامپسون (Tessa Thompson) روایت‌گر وقایع پس از Avengers: Endgame می‌باشد. جایی که ثور برای مبارزه با گور، قصاب خدایان با مایتی ثور همراه شده و در کنار یکدیگر ماجراجویی‌های جدیدی را رقم می‌زنند.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
زئوس تو این فیلم خیلی ضعیف تر و بی ابهت تر از نسخه اساطیری خودشه
هیچ زئوسی زئوس گاد آف وار نمیشه
ابهت ازش میریزه لامصب
http://cdn29.us1.fansshare.com/pictures/ageofmythology/zeus-age-of-mythology-wallpaper-1016536169.jpg نگاه کن به این می‌گن ابهت
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick