به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سینمایی «بدون قرار قبلی» ششمین فیلم بلند بهروز شعیبی در مقام کارگردان است که محمود بابایی آن را تهیه‌کنندگی کرده و فرهاد توحیدی و مهدی تراب‌بیگی فیلمنامه آن را به رشته تحریر درآورده‌اند.
فیلم «بدون قرار قبلی» که در طی سه هفته از آغاز اکران در سینماها فروش یک و نیم میلیاردی را تجربه کرده، در مورد دختری به نام یاسمن است که پس از فوت پدرش برای دریافت میراثی که او برایش به جا گذاشته به ایران باز می‌گردد؛ میراثی که بیشتر باعث تعجب او می‌شود. اقامت کوتاه یاسمن در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را می‌شناسند او را به درک تازه‌ای از انسان و مفهوم مرگ می‌رساند.
فیلم «بدون قرار قبلی» در چهلمین جشنواره فیلم فجر در شش رشته از جمله کارگردانی و فیلمنامه نامزد دریافت سیمرغ شد که از این میان سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی و سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری را دریافت کرد. همچنین دریافت جایزه سینمایی ققنوس سینمای انقلاب و فیلم برگزیده سال ۱۴۰۱ کمیسیون ملی یونسکو در ایران از دیگر افتخارات فیلم است.
پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، صابر ابر، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صابری و حامی ترابی در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.
عموم علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت اکران مردمی به نشانی Ekranmardomi.ir فیلم سینمایی بدون قرار قبلی را در مساجد، حسینیه‌ها، فرهنگسراها و … شهر محل زندگی خود اکران کنند.
گفتنی است فیلم‌های سینمایی «موقعیت مهدی» و «هناس» نیز هم اکنون توسط اکران‌کنندگان مردمی عمار در حال اکران هستند و مخاطبان برای در خواست اکران این فیلم ها نیز می توانند به سایت اکران مردمی مراجعه کنند.
انتهای پیام/

source

توسط mohtavaclick