یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
رحیم استرلینگ با چلسی برای پیوستن به این تیم به توافق نهایی رسید و به این تیم پیوست.
به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، انتقال رحیم استرلینگ از منچسترسیتی به چلسی پس از توافق دو باشگاه بر سر مبلغ قرارداد قطعی شد. آبی‌ها ۴۵ میلیون پوند به اضافه ۱۰ میلیون پوند پاداش به سیتیزن‌ها برای بازیکن ملی پوش انگلیسی پرداخت خواهند کرد.
استرلینگ با دریافت ۳۰۰ هزارپوند در هفته به پردرآمدترین بازیکن چلسی تبدیل خواهد شد و قراردادی ۵ ساله برای بازی در استمفوردبریج امضا کرده است.
با این حال، مشخص نیست که آیا استرلینگ برای پیوستن به تور پیش فصل چلسی به ایالات متحده سفر خواهد کرد یا خیر، زیرا هم تیمی‌های جدید او سفر خود را به آمریکا از غروب روز شنبه آغاز کردند.
این بازیکن فصل قبل در سیتی بیش‌تر نیمکت‌نشین بود و زمان کافی برای درخشش نداشت و به همین خاطر و به خاطر نزدیکی به جام جهانی او تصمیم به رفتن گرفت. تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا نیز خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن بودند. 
او در فصل گذشته لیگ برتر تنها ۲۳ بازی را از ابتدا در ترکیب تیمش شروع کرد و در ۱۲ بازی این تیم در لیگ قهرمانان نیز تنها در ۵ بازی از ابتدا در ترکیب بود. 
آمدن مهاجمانی چون ارلینگ هالند و جولیان آلوارز در تابستان امسال به سیتی به معنای رقابت بیش‌تر برای حضور در ترکیب اصلی است و استرلینگ که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده بود تصمیم به جدایی گرفت.
استرلینگ در طول مدت حضورش در سیتی، ۹ جام از جمله چهار قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده و در ۳۳۹ بازی ۱۳۱ گل به ثمر رسانده بود.
او به اولین خرید دوران تاد بوهلی در چلسی تبدیل شد. چلسی که در تابستان بازیکنان زیادی را از دست داده است به دنبال خریدهای بیش‌تر خواهد بود و به نظر می‌رسد دی لیخت از یوونتوس خرید بعدی این تیم خواهد بود. چلسی هم‌چنین ناتان آکه از سیتی را نیز مدنظر قرار دارد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick