instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی Supermassive Games که به خاطر بازی‌هایی مثل Until Dawn و The Quarry شناخته می‌شود، به صورت کامل توسط Nordisk Games خریداری شده است.
در ماه مارس سال 2021 که یک شرکت چند رسانه‌ای دانمارکی بیش از 30 درصد از سهام استودیوی Supermassive Games، سازنده‌ی Until Dawn و The Qaurry، را خریداری کرد. حال به نظر می‌رسد که رابطه‌ی بین این دو شرکت حتی قوی‌تر از قبل شده است. رسما اعلام شده که حالا 100 درصد استودیوی Supermassive Games توسط Nordisk Games خریداری شده است. Pete Samuels، مدیر عامل Supermassive Games، در این رابطه گفته:
کمی بیشتر از یک سال از سرمایه‌گذاری Nordisk Games بر روی Supermassive Games و بینش ما برای آینده می‌گذرد. با توجه به تجربه‌ی بسیار مثبتی که در یک سال گذشته داشتیم، توافق با Nordisk Games تصمیم دشواری نبود. ما پروژه‌ی جاه‌طلبانه‌ای برای Supermassive Games داریم و بخشی از Nordisk Games بودن صرفا آن را ارتقا می‌دهد.
در طرف مقابل Mikkel Weider، مدیر عامل Nordisk Games، در رابطه با با این سرمایه‌گذاری گفت:
در یک سالی که با تیم Supermassive Games کار کرده‌ایم، میزان استعداد و پتانسیل آن‌ها برای ما مشخص شده است. با خرید 100 درصد استودیو قادر خواهیم بود تا بیشتر از آن‌ها حمایت کنیم و هم‌چنین به رابطه‌ی کاری میان ما ادامه دهیم.
Supermassive Games به سومین استودیویی تبدیل می‌شود که توسط Nordisk Games خریداری می‌شود. پیش از این، شرکت دانمارکی استودیوهای Avalanche Studios Group (سری Just Cause) و بخشی از استودیوی اسپانیایی MercurySteam (بازی Metroid Dread) را خریداری کرده بود.
ماه گذشته استودیوی Supermassive Games با همکاری 2K Games بازی The Quarry را منتشر کرد. این استودیو در سال جاری بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me را هم با همکاری Bandai Namco منتشر خواهد کرد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
استودیو خوبی بود بازی هاشون رو دوست داشتم امیدوارم الان که دیگه زیر مجموعه Nordisk Games شدن بازی های بهتری بسازن
همین که مایکرو نخریدش و انحصاریش نکرد شکر 🤲
وقتی Until Dawn امد دوست داشتم سونی بخرتش ولی این سبک بازی ها خیلی ها دوست ندارن
برای دوستان این سبک
The Dark Pictures: Man of Medan برای پلاس دارها رایگانه و The Dark Pictures Anthology: Little Hope برای پلاس اکسترا رایگانه
آقا الان این Nordisk شده قطب بازی های 3rd Party…
امیدوارم بتونن موقعیتشون رو هندل کنن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick