instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازسازی آمریکایی فیلم Train to Busan به نام The Last Train to New York از جدول زمانی فیلم‌های برادران وارنر کنار گذاشته شده است.
فیلم Train to Busan در سال 2016 به چنان موفقیت عظیمی دست پیدا کرد که ساخت نسخه آمریکایی آن سریعاً تایید شد. اثری که تحت عنوان The Last Train to New York شناخته می‌شود و کشور آمریکا را در یک بحبوحه آخرالزمانی به تصویر خواهد کشید.
تیمو تیاجنتو (Timo Tjahjanto ) سکان هدایت این پروژه را در کنار تهیه‌کنندگی جیمز وان (James Wan) بر عهده خواهد داشت. اثری که طبق گزارشات منتشر شده با تاخیر مواجه شده و به همین علت کمپانی برادران وارنر آن را از برنامه زمانی فیلم‌های اکرانی خود در یک سال آینده کنار گذاشته است.
این فیلم که برای اکران در تاریخ 21 آوریل 2023 (1 اردیبهشت 1402) در نظر گرفته شده بود، به خاطر این عمل برادران وارنر با تاخیر مواجه شده است. مسئله‌ای که چندان دور از انتظار نبود زیرا هنوز هیچ بازیگری برای این پروژه زامبی محور تعیین نشده و پروسه ساخت آن به تعویق افتاده است.
با توجه به این که Train to Busan یک موفقیت بزرگ در ژانر فیلم‌های آخرالزمانی بوده است، انتظارات از نسخه آمریکایی آن بسیار بالا بوده و تهیه‌کنندگان در تلاش هستند تا بهترین اثر ممکن را پدید بیاورند.
باید تا زمان انتشار اطلاعات بیشتر اعم از بروز رسانی تاریخ اکران The Last Train to New York صبر نماییم.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick