instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم Thor: Love And Thunder در اولین هفته اکرانش در سینماهای داخل آمریکا توانست صدر جدول باکس آفیس را از آن خود کند.
فیلم ثور: عشق و تندر (Thor: Love And Thunder) جدیدترین اثر از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که کارگردانی آن را تایکا وایتیتی (Taika Waititi) در دست داشته است. این فیلم در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا توانست به فروش ۱۴۳ میلیون دلاری دست پیدا کند و صدرنشین جدول باکس آفیس شود.
این فیلم شروع بسیار قدرتمندانه‌ای در گیشه داشته و پس از فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون (Doctor Strange In The Multiverse Of Madness) دومین فیلم سال ۲۰۲۲ میلادی محسوب می‌شود که در اولین هفته اکرانش به چنین فروش زیادی دست پیدا کرده است. فیلم «ثور ۴» در سینماهای خارج از آمریکا نیز فروش قابل‌توجه ۱۵۹ میلیون دلاری را کسب کرد تا فروش جهانی خودش در اولین هفته را به رقم ۳۰۲ میلیون دلار برساند.
انیمیشن مینیون‌ها: ظهور گرو (Minions: Rise of Gru) که هفته گذشته صدرنشین جدول باکس آفیس بود، این هفته در جایگاه دوم قرار گرفته است. این فیلم به فروش ۴۵ میلیون دلاری در این آخرهفته دست پیدا کرد تا پس از دو هفته فروشش در داخل آمریکا به رقم ۲۱۰ میلیون دلار برسد. این فیلم در خارج از آمریکا نیز فروش قابل‌توجهی داشته است تا پس از دو هفته فروش جهانی فیلم به رقم ۴۰۰ میلیون دلار نزدیک شود.
فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) که توانست فروش خارق‌العاده‌ای از خود به جای بگذارد و رکوردهای بی‌نظیری را ثبت کند، همچنان پس از هفت هفته اکران روی پرده سینماها پر قدرت ادامه می‌دهد. این فیلم در این آخرهفته به فروش ۱۵/۵ میلیون دلار در داخل آمریکا بسنده کرد تا فروش داخلی آن به رقم ۵۹۸ میلیون دلار برسد. فروش جهانی این فیلم از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده و اکنون به رقم ۱/۱۸۴ میلیارد دلار رسیده است.
در رده چهارم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم الویس (Elvis) قرار دارد که با کسب فروش ۱۱ میلیون دلاری به این جایگاه دست یافته است. این فیلم بیوگرافی تاکنون و پس از سه هفته اکران در داخل آمریکا به فروش ۹۱ میلیون دلاری رسیده است.
فیلم دنیای ژوراسیک قلمرو (Jurassic World Dominion) در پنجمین هفته اکرانش در آمریکا به فروش ۸/۴ میلیون دلاری بسنده کرد تا در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم تاکنون به فروش ۳۵۰ میلیون دلاری در سینماهای داخل آمریکا دست پیدا کرده است. در ادامه نیز جدول کامل باکس آفیس این هفته قرار دارد.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
مارول عین یوبیسافته..داستان همونه هی فضا عوض میکنه.
اگزکلی
ثور ارزشش رو داره
فاز ۴هم تا اینجا ک چنگی به دل نزده
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick