یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
سانگ یانگ به تازگی خودروی تورس را به بازار معرفی کرده است. با این حال، تصاویر جدیدی در وب‌سایت کره‌ای Autopost منتشر شده که یک ماشین جعبه‌ای دیگر نشان می‌دهند. این شاسی‌بلند جذاب با کدنام KR10 ممکن است محصول بعدی سانگ یانگ باشد.
تصویر خودروی KR10 تنها در قالب یک طرح اولیه، توسط شخصی مرموز از بخش طراحی سانگ یانگ لو رفته است. این ماشین دارای برخی عناصر طراحی مشترک با تورس بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به آینه‌های بغل و درب عقب اشاره کرد. قوس چرخ برجسته، چراغ‌ها و عناصر نورپردازی دایره‌ای شکل، جلوپنجره بزرگ با الگوی الماسی عجیب و کاپوت چین‌دار، از جمله مشخصات ظاهری این ماشین به حساب می‌آیند.
اطلاعات خاصی درباره کابین و مشخصات فنی زیر کاپوت در دسترس نیست. در ضمن، برخلاف خودروی تورس که جایگاه مشخصی بین کوراندو و رکستون دارد، موقعیت KR10 هنوز نامعلوم است. البته سانگ یانگ اخیرا اعلام کرده که شاسی‌بلند برقی خود را در نیمه دوم سال 2023 روانه بازار می‌کند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick