instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به گفته‌ی یکی از کارکنان داخلی معروف صنعت گیم، سونی به احتمال زیاد در ماه سپتامبر امسال اقدام به نمتیش State of Play جدیدی خواهد نمود.
سونی از نقطه نظر انتشار اخبار پیرامون بازی‌های جدید خود، سالی آرام را سپری کرده است‌. طرفداران بسیاری امیدوار بوده‌اند تا این غول ژاپنی، اقدام به برگزاری یک Showcase جدید در ادامه‌ی سال کند؛ موضوعی که به نظر می‌رسد رفته رفته، رنگ واقعیت را به خود خواهد گرفت. به گفته‌ی یکی از کارکنان داخلی به نام مایلی آماند (Millie Amand)، که در گذشته اخبار دقیقی را با محوریت پلی استیشن منتشر نموده است، سونی احتمالا قصد دارد تا اخبار جدیدی را از عناوین آینده‌اش در ماه‌های پیش رو به اشتراک بگذارد. آماند می‌گوید که این شرکت ژاپنی، می‌خواهد تعداد زیادی کنسول پلی استیشن ۵ را در سه ماه چهارم امسال به فروش برساند. موجودیت کنسول‌های بیشتر برای فروش، باعث شده است تا سونی با کمپانی‌های سوم شخص تماس گرفته و از آن‌ها بخواهد تا بازی‌های در دست ساخت خود را در State of Play جدید به نمایش بگذارند. با این‌که آماند راجع به تاریخ وقوع این رویداد چیزی نگفته است، اما به نظر می‌رسد که در هفته‌های اخیر راجع به این موضوع اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.
گفتنیست که سونی سال ۲۰۲۱ را نیز تا حد زیادی در بایکوت خبری سپری نمود و سرانجام تصمیم گزفت تا در ماه سپتامبر، رویدادی تحت عنوان PlayStation Showcase را برگزار نماید. در این رویداد بود که اطلاعات بیشتری راجع به نسخه‌ی جدید بازی‌هایی از قبیل God of War Ragnarok ، Marvel’s Spider Man 2 و همچنین Wolverine کسب نمودیم. اگر سونی قصد داشته باشد از همان استراتژی در سال ۲۰۲۲ نیز استفاده کند، این احتمال وجود دارد که State of Play جدید این شرکت در ماه سپتامبر برگزار شود.
نظرات خود را با ما در میان بگذارید. به نظر شما جدیدترین رویداد سونی در چه تاریخی برگزار خواهد شد؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خب اینکه دیگه State of Play نیست PlayStation Showcase هست ://
کلا نمایش های سونی در قیاس با مایکرویافت تو این چند سال اخیر به مراتب بهتر و پر هایپ تر بوده درسته سونی بازی ای معرفی می‌کنه که چند سال بعد عرضه میشه ولی مایکروسافت هم این کار رو می‌کنه با این تفاوت که سونی هر سال از همون آی پی نمایش میزاره و اطمینان میده که بازی در دست ساخته نه مثل مایکرو که سابقه بدی تو معرفی بازی و کنسول کردنش داره مثل اسکیل باوند و همین نزدیکی ها هم پرفکت دارک یا اوود که تو سکوت رفتن و امیدوارم به عرضه شدن برسن
امیدوارم باشه.
اگه راکستار رو قانع میکرد که تریلر معرفی GTA VI رو در این رویداد نمایش بگذاره ، به یاد موندنی ترین رویداد گیمی تاریخ میشد ولی احتمالش مطلقا صفره چون راکستار خیلی وقته اهل رویداد و شوکیس و این چیزا نیست و معتقده با یه تریلر خشک و خالی تا چندین سال هایپ صنعت بازی رو به سمت خودش مجذوب می کنه .
فکر کنم میخواد چند تا اشغال دیگه معرفی کنه چون تا اینجای کار هیچ بازی درست و حسابی نداشته نمونش بابیلون فال که فقط جیم رایان بازی میکنه
برید ‌کنار سلطان صنعت گیم می خواد خودی نشون بده
اخرشم نفهمیدم این شوکیس خواهد بود یا استیت اف پلی ولی خب طبق روال سال های گذشته باید یه شوکیس خوب و پر محتوا باشه البته با کاری که سونی با من کرد سال گذشته ( به همه نظر ها احترام میذارم این نظر شخصیه ) دیگه واقعا هیچ توقعی ندارم با اینکه میدونم دستشم خیلی پره ولی خب کاریش نمیشه کرد .
اینا رو رونمایی کنه و گیم پلی بده عالی میشه 😁!
MARVEL’S SPIDER-MAN 2
MARVEL WOLVERINE
GOD OF WAR RAGNAROK
FORSPOKEN
FAINAL FANTESY 16
KOTOR REMAKE
.
این عناوین رو میدونیم و خبر داریم ولی احتمال داره به جز این ها شاهد این عناوین هم باشیم !
DEATH STRANDING 2
NEW IP HAVEN STUDIO
NEW IP BUNGIE
.
یا شایدم خیرابی از آی پی ها دیگر هم بشه !
البته گفته شوکیس یا استیت آف پلی
اگر استیت آو پلی توراه باشه
گیم پلی گاد
گیم پلی لست
اینا حداقل انتظارات منه از استیت آو پلی
کاش برگردیم به ای تری حداقل مدونستیم توی خرداد با یه کنفرانس خوب داریم نه که معلوم نیس شهریوره مهره کی هست البته من عاشق این شوکیس ها هستم تازه درآمدزایی هم هست ولی خب تا یه مشخص برای هر سال می‌بود خیلی خوب میشد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick