instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
می‌دانیم که بازی Bayonetta 3 در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.تعیین درجه‌بندی سنی، می‌تواند نمایان‌گر این باشد که این دنباله مورد انتظار به زودی از راه خواهد رسید.
یکی از کاربران توییتر به نام The_Mermolade، متوجه شده است که عنوان Bayonetta 3 درجه‌بندی سنی M را از سوی Entertainment Software Rating Board دریافت نموده است. موجودیت خریدهای درون برنامه‌ای، برهنگی جزئی، خشونت و خون‌ریزی و کلمات بزرگ‌سالانه باعث شده است تا جدیدترین نسخه از فرنچایز Bayonetta، این رده‌بندی سنی‌ را دریافت نماید. به گفته‌ی شعبه‌ی بریتانیایی سایت نینتندو، PEGI نیز بازی را مناسب بازیکنان بالای ۱۸ سال درجه‌بندی نموده است.
با این‌که رده‌بندی سنی Bayonetta 3 در وبسایت نینتندو قابل مشاهده است، اما این‌ موضوع تاکنون در صفحه‌ی رسمی بازی در سایت‌های PEGI و ESRB دیده نمی‌شود. بازی مذکور، ابتدا در سال ۲۰۱۷ در مراسم Game Award از طریق پخش یک تیزر کوتاه معرفی شد و سپس برای ۴ سال هیچ خبری از این عنوان وجود نداشت. سرانجام در سال ۲۰۲۱، اولین تریلر Bayonetta 3 منتشر شد؛ توانایی بایونتا در کنترل شیاطین، قابلیت جدیدی بود که به بازی افزوده شده بود. این تریلر، انتشار این عنوان را در سال ۲۰۲۲ تایید نمود. گزارش مالی نینتندو که در ماه مه منتشر شد، نمایان‌گر این بود که بازی به واقع در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. در تریلر اخیر اعلام شد که طراح The Wonderful 101 و Astral Chain، یوسوکه میاتا (Yusuke Miyata)، وظیفه‌ی کارگردانی Bayonetta 3 را به عهده دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
پلاتینیوم گیمز دقیقا تو تیپ نینتندو هست و به دردش میخوره ، اگه یه کمی باهوش باشه فوری تصاحبش میکنه . فقط این بازی آنلاین اخیرشون آبروشون رو برد .
برعکس
اتفاقا اگه به قول شما عاقل باشه آلان که صد در صد به خاطر شکست بابیلون فال سهام پلاتینیوم گیمز افت داشته بهترین فرصته واسه نینتندو استدیو سازنده metro dread رو که از دست داد اینو حداقل بگیره من تازه astral chain رو تموم کردم کلا تو سبک هک اند اسلش بی رقیبه پلاتینیوم گیمز
کاش برای همه پلتفرم ها میومد
ای جان بالاخره خبری هم از سالار رسید امیدوارم که رده بندی mature فقط واسه خشونت افسار گسیخته بازی باشه نه مواردی دیگه،
پرداخت درون برنامه ای؟؟؟؟؟ بازی آفلاین هستش که بعد تو دوتا نسخه قبل از این خبرا نبود، یعنی میخوان بازی تک نفره رو پی تو وین کنن‌‌؟ خوب چه کاریه همون اول یه درجه سختی very easy هم بذارین خوب اگر هم منظورتون آیتم های تزئینی واسه بانوه که همیشه آخر بازی به عنوان جایزه یه سری اسکین جدید واسه نیو گیم پلاس باز می‌شد شاید میخوان اونا رو پولی کنن بهرحال فکر نکنم کار عاقلانه ای باشه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick