instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به نظر می‌رسد که شرکت ژاپنی باندای نامکو (Bandai Namco)، ناشر بازی Elden Ring، توسط یک گروه باج‌افزار به نام ALPHV، مورد حمله سایبری قرار گرفته است.
بر اساس vx-underground که به عنوان بزرگترین مجموعه کدهای منبع برای بدافزارها در اینترنت شناخته می‌شود، گروه ALPHV ادعا می‌کند که شرکت باندای نامکو را توسط باج‌افزارها مورد حمله قرار داده است.
باج‌افزار یک نوع بد‌افزار است و توسط هکرهای مجرم برای اخاذی پول از قربانیان به کار می‌رود. عامل‌های آن اغلب دسترسی قربانی به داده‌های خود را با رمزگذاری فایل‌ها مسدود کرده و در صورت عدم پرداخت باج، آن‌ها را به پخش عمومی اطلاعات تهدید می‌کنند.
باندای نامکو یک ناشر ژاپنی بازی‌های ویدیویی است که برای عرضه عناوینی نظیر Pac-Man، Tekken و سری Dark Souls در کنار بازی‌های دیگر، شناخته می‌شود.
استودیوی سازنده Cyberpunk و Witcher یعنی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) نیز در سال گذشته توسط گروهی به نام HelloKitty مورد هدف چنین حمله‌ای قرار گرفت.
داده‌های دزدیده شده از این شرکت در ماه ژوئن سال 2021 در فضای اینترنت منتشر شد که شامل کدهای منبع بازی‌های Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 و احتمالا مشخصات کارکنان آن، می‌شود.
همچنین در سال گذشته الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نقض قابل‌توجه‌ای در داده‌های خود را تحمل کرد که در آن هکرهایی کدهای منبع FIFA 21 و موتور بازی‌سازی فراست‌بایت (Frostbite) را به سرقت بردند.
در ماه مارس، هفت نفر به دلیل ارتباط با گروه هکر Lapsus$ دستگیر شدند که مسئولیت چندین حمله به شرکت‌های تکنولوژی نظیر مایکروسافت، انویدیا، یوبیسافت، سامسونگ و ودافون را بر عهده گرفتند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کاره خودشونه
کار خودشونه
از گروه که حمله ی سایبری کرده یک درخواستی دارم که به راک استار حمله سایبری بکنن البته نه در حدی که به راک استار اسیب بزنه یا تاثیر بدی تو کیفیت یا تاریخ انتشار gta 6 بزنه در حدی که عکسی رسمی یا اطلاعات رسمی از بازی منتشر بشه اخه خسته شدم تا کی صبر کنم از سال ۲۰۱۳ که وی اومد هیچ خبری رسمی از gta 6 نیومد حتی یک عکس یا تریلر جالب اینجاست راک استار سریع تکذیب میکنه مثلا قبل از اینکه ردد ۲ برای پیسی پورت بشه یک عکس از تنظیمات گرافیکیش تو پیسی لو رفت ولی راک استار تکذیب کرد ولی در نهایت واقعی بود نمیدونم این شایعه هایی که منتشر شده واقعی هستن یا نه
هکر ها:چشم🗿
حتما میگم بهشون..
نام دی ال سی الدن رینگ تحت نام ” Barbarians of the badlands” هم به چشم میخوره که بهمراه فایلها و اطلاعاتش به تاراج رفت…..
فیک بود.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick