instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در این مقاله علاوه بر نحوه‌ی به‌روزرسانی، همه‌ی مواردی را که باید در مورد Class Chips در بازی Call of Duty Mobile بدانید، توضیح داده می‌شود.
اين‌ها در واقع ابزاری قدرتمند هستند که می‌توانند برگ برنده‌ی شما در قسمت بتل رویال بازی Call of Duty Mobile محسوب شوند. در ادامه نحوه‌ی عملکرد و به‌روزرسانی Class Chips را می‌خوانید.
با این‌که Warzone Mobile به زودی از راه خواهد رسید، اما بازی CoD Mobile، شامل یک بخش بتل رویال جذاب نیز می‌شود که از نقشه و مکانیک‌های مختص به خود برخوردار است. یکی از تفاوت‌های عمده‌ی دو بتل رویال مذکور، کلاس‌‌بندی متفاوت در CoD Mobile است. این سیستم، به بازیکن اجازه می‌دهد تا پیش از ورود به بازی، یک کلاس مشخص با توانایی‌های خاص را انتخاب کند. یکی از بخش‌های اصلی کلاس‌های موجود در بخش بتل رویال بازی CoD Mobile، با نام Class Chips یاد می‌شود. در ادامه به تعریف Class Chips خواهیم پرداخت.
منظور از Class Chips در CoD Mobile چیست؟
Class Chips در واقع توانایی‌های ویژه‌ای هستند که با انتخاب یک کلاس مشخص، به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. برای مثال توانایی ویژه کلاس Desperado، سپری به نام Turret و توانایی ویژه‌ی کلاس نینجا، Grapple Gun است. با فشردن دکمه‌ی Class Chip که در سمت راست صفحه قرار دارد، شما قادر خواهید بود تا توانایی ویژه‌ی خود را فعال کنید. بعد از استفاده از این قابلیت، باید اندکی صبر کنید و پس از شارژ مجدد، می‌توانید دوباره از Class Chip بهره ببرید. کسانی که کلاس Trap Master را برای خود برگزیده‌اند، قادر خواهند بود تا ۳ تله‌سیم را برای گیر انداختن دشمنان در یک‌ محل نصب کنند.
نحوه‌ی آپگرید Class Chips
کسانی که به تجربه‌ی Battle Royale در بازی CoD Mobile می‌پردازند، می‌توانند از طریق پیدا کردن Chip Stationها در نقشه، Class Chip خود را آپگرید نمایند.
بعد از وارد شدن به یک رقابت بتل رویال، بازیکنان اعلانی دریافت خواهند کرد که خبر از فعال شدن Chips Machines می‌دهد. در این زمان، باید به نزدیک‌ترین مربع ارغوانی مشخص‌شده در نقشه رفته؛ سپس به Chip Station نزدیک شده، کلید Interact را فشار داده و اقدام به به‌روزرسانی Class Chip خود نمایید.
در این زمان، کلید Class Chip به رنگ ارغوانی درخشان درخواهد آمد و توانایی مخصوص کلاس شما از نظر مدت زمان و سرعت شارژ مجدد، افزایش خواهد یافت؛ به خاطر داشته باشید که به هر کلاس بعد از به‌روزرسانی، ممکن است یک‌ قابلیت ویژه به عنوان پاداش تعلق گیرد؛ برای مثال پاداش ویژه‌ی کلاس نینجا، قدم‌ برداشتن بدون تولید هرگونه صدا است.
توسعه‌دهندگان CoD Mobile، تمایل دارند تا در مواقعی که بازیکنان مجبورند از Class Chips استفاده کنند، برای‌شان چالش‌های جدید خلق نمایند. اگر این چالش‌ها ایجاد نشدند، توصیه می‌کنیم تا Class Chips خود را دوباره به‌روزرسانی کنید. این روش معمولا باعث برطرف شدن مشکل می‌شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تموم،شد؟
ایدی منه تو کالاف 😁 ریک بدید دوئل بریم
آیدی من
amirMW
جدیدا توی کال آف دیوتی موبایل سطح پلیراش اومده پایین (به خاطر این جت مسخره من نمیتونم بازی کنمxd)
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick