یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
در فضای مجازی این شایعه پیچیده که یک مجری تلویزیون در انتقال بازیکن استقلال به اروپا نقش آفرینی می کند…
گفته می شود در انتقال یک بازیکن استقلال به بلژیک رد پای یکی از مجریان فوتبال تلویزیون پر رنگ است.
به گزارش طرفداری، یکی از مجریان تلویزیونی که در ماه های اخیر اقدامات فرا قانونی اش سر و صدای زیادی به راه انداخته، در حال همکاری با یک ایجنت در زمینه انتقال بازیکن به باشگاه های اروپایی است. این مجری که گفته می شود در تیم ملی هم نفوذ دارد و درست به همین دلیل از دراگان اسکوچیچ حمایت می کند، اخیرا زمینه ساز حضور چند بازیکن جوان در تیم ملی شده که البته این زمینه سازی بیشتر به دلیل شراکت با مدیر برنامه این بازیکنان است نه معرفی نسل جدید به تیم ملی! در محافل فوتبالی شایعه شده کانال جدیدی که در فضای مجازی ادعا شده از طریق آن بازیکنان یک مدیر برنامه خاص به تیم ملی راه می یابند، ارتباط همین مجری با دراگان اسکوچیچ است؛ انگار برای پکیج بندها رقیب گردن کلفت پیدا شده است!
پیش از این تنها مدیر برنامه ایرانی اسکوچیچ و اطرافیانش از نزدیکان این مربی محسوب می شدند اما اخیرا به خصوص پس از جلسه ای که یکی از مسئولان فدراسیون با حضور دراگان در دبی با یک ایجنت امارات نشین برگزار کرد، ارتباط اسکوچیچ با مدیر برنامه اش اندکی کمرنگ شده و حالا شایعه شده یک ایجنت دیگر هم از طریق همین مجری در حال نزدیک شدن به اسکوچیچ است. با این تفاسیر راحت تر می توان با حمایت های خارج از عرف این مجری از دراگان اسکوچیچ کنار آمد!
حالا هم منابع آگاه می گویند این مجری تلویزیون در انتقال احتمالی بازیکن استقلال به بلژیک نقش دارد. مدیر برنامه ای که این مجری با او طرح شراکت ریخته، اخیرا خلاف انتظار اطرافیان دراگان اسکوچیچ، در حال نزدیک شدن به سرمربی تیم ملی است و حالا گفته می شود کانال نزدیک شدن او به دراگان اسکوچیچ همین مجری تلویزیون بوده است!
به هرحال این مجری تلویزیون در یکی از پروژه های مشترکش با مدیر برنامه مورد نظر، در حال انتقال یک بازیکن استقلال به اروپا است. طی روزهای گذشته هواداران استقلال در فضای مجازی اتهاماتی را در این خصوص مطرح کردند تا این که حالا یکی از همبازیان این بازیکن می گوید مجری موردنظر در فراهم کردن مقدمات انتقال بازیکن نقش اصلی را ایفا کرده است.
توضیح ضروری: روزی که مهران فرقانی، سرپرست وقت باشگاه نفت در زمان حضور اسکوچیچ در آبادان برای مصاحبه به رسانه طرفداری آمد، ادعا کرد یکی از مسئولان تیم ملی دراگان اسکوچیچ را در دبی به دیدار یک ایجنت مقیم امارات برده و خودش را هم به اسکوچیچ نماینده نظام معرفی کرده است. حالا علاوه بر این ایجنت و مدیر برنامه ایرانی اسکوچیچ، یک فعال نقل و انتقالاتی دیگر هم از طریق مجری تلویزیون دنبال ارتباط گرفتن با اسکوچیچ است.
 
 
اخبار داغ 
انگار بازیکنهای جوونی که به تیم ملی دعوت شدن همه ذخیره و بی فایده بودن توی تیم های باشگاهی شون که دعوت شدن بخاطر دلالی!!! خداییش هرکسی دعوت شده عملکرد کاملا قابل قبولی داشته و یه مورد هم نیست که بشه گفت فقط بخاطر دلالی اومده… حسین زاده بهترین بازیکن استقلال بود فصل پیش و مگه میشه دعوتش نکرد؟
میساکی برا کرواتها خوب میساکی .
میساکی برا کرواتها خوب میساکی .
تجربه نشون داده طرفداری شایعه نشر نمیکنه، هر چی گفته بزودی اثبات شده!
مثل عزیزی خادم
مثل تاج و ویلتموس
مثل همین دلالی اسکوچیچ
امیدوارم نویسنده‌ی مطلب، خودش فهمیده باشه چی میخواد بگه 😂😂
کاش میشد اینارو مستند بگید
اخه اینجور اخبار بدون سند و مدرک احساس بدی به مخاطب میده. به شخصه از فوتبال ملی دارم‌زده میشم. نکنید تورو خدا
مثل میثاقی آدم فروش و منفعت طلب نباشیم
واقعا رفتن حسین زاده استقلال و تضعیف می کنه حالا می خواد محبی بیاد یا کاوه
بر عکس همون موقع تو اوج انتقادات که فقط به خاطر موقعیت خراب کردن هو شد به این نگاه نمی کردن که این بچه خودش موقعیت و می ساخت و اندازه دو تا آدم می دوید و پرس می کرد
حتی پاسور خوبی بود
میثاقیه
من نمیدونم چرا تو برنامش دوتا مخالف اسکوچیچ نیورد
فقط آزمون و منصوریان اورد هی بگن حق اسکوچیچ این نیست
انگار نه انگار نصف تیم مخالف اسکوچیچ هستن و با ازمون تلاش می‌کردن نشون بدن نصف تیم با مربی مخالف باشن یچیز عادیه
بابا هر جای دنیا مربی نصف بازیکن ها نخوانش و نتونه یه تیم همدل بسازه اخراجه
اون زمان که قرارداد مفتی می‌بست فقط مربیش کنن چون سطحش نبود باید فکر می‌کرد مفتی هم اخراجش میکنن
بفرما تیم حکومتی کیسه جماران همه جوره از طرف حکومت ساپورت میشد به کنار الآنم صداسیمای میلی داره کمکشون میکنه
میثاقی
هربازیکنی که دعوت به برنامه 90روردمیکردفوتبالش نیست ونابودمیشدودرگیرحواشی پایان ناپذیری میشد
ناعادل کیروشی پورخودش اولین دلال ونابودکننده فوتبال این مملکت بود
نویسنده طرفدار کیروش لطفا تو بسوووز
بو دار این نوع کوبیدن اسکوچیچ هست. از هر ۵ تا خبر ۴ تاش در مورد اسکوچیچ و اینکه چقدر آدم بدیه چقدر مربی بدیه چقدر فلانه قدر بهمانه. در تاریخ طرفداری اینقدر کوبیدن بی سابقه است. از کوبیدن فدراسیون خوبان هم جلو زدین.
بیخیال تورو خدا
تو این که مملکت ما رو گند گرفته شکی نیست ولی برای کوبیدن اسکوچیچ تا اینجا لازم نیست برین
بس کنید باو.اه.شورشو در آوردین.مگه خود فردوسی پور چی بود؟یه تحقیق کنید ببینید فردوسی پور با چه رانتی اومده صدا و سیما.پارسال کیومرث صالح نیا تو یه لایو اینستا راجع به اونم توضیح داد
شورشو دراوردی جناب طرفداری،بابا داری از اونور میوفتی
وقتی فدراسیون توسط مدیران انتصابی و رانتی اداره میشه و بی در پیکره خب بایدم آدمایی مثل فردوسی‌پور یا میثاقی یا سایرین به خودشون اجازه دخالت و دلالی بدن و هرکدوم بسته به منافع خودش از یه مربی خاص حمایت کنه.
فقط یه تفاوت دارن که میثاقی از مربی برنده حمایت می‌کنه اما فردوسی‌پور از مربی بازنده و پاچه گیر بت ساخته بود
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick