یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
در سال 2018 یوونتوس آماده حکمرانی بر فوتبال اروپا بود.
تابستان بعد از فتح هفتمین اسکودتوی متوالی با چند خرید بزرگ برای یوونتوس همراه شد. بانوی پیر کریستیانو رونالدو را با 117 میلیون یورو به خدمت گرفت، ژائو کانسلو با 40 میلیون یورو، داگلاس کاستا با 40 میلیون یورو، لئوناردو بونوچی با 35 میلیون یورو و امره جان به صورت آزاد راهی یوونتوس شدند.
طرفداری | به نقل از مارکا، یوونتوس 263 میلیون یورو هزینه کرد تا تیمی را تقویت کند که پائولو دیبالا، سامی خدیرا، ماریو مانژوکیچ، خوان کوادرادو و میرالم پیانیچ را در اختیار داشت. در تابستان بعد از آن هم آنها خرید هایی مثل ماتیاس دلیخت (85.5 میلیون یورو)، دیان کولوسفسکی (35 میلیون یورو)، دنیلو (37 میلیون یورو)، کریستین رومرو (31.5 میلیون یورو)، لوکا پلگرینی (22 میلیون یورو)، مریح دمیرال (19.5 میلیون یورو) داشتند و آرون رمزی، آدرین ربیو و جیانلوئیجی بوفون هم به صورت آزاد راهی این تیم شدند.
علیرغم هزینه ای تقریباً 230 میلیون یورویی و فتح نهمین اسکودتوی متوالی، آنها در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به دست لیون حذف شدند. در آن زمان آنیلی، رئیس باشگاه گفت:
از تابستان گفته بودیم که هدف ما لیگ قهرمانان اروپاست و هر سال همینطور خواهد بود. می توانیم به رشد ادامه دهیم. تیمی داریم که می تواند آینده ای درخشان را برای یوونتوس تضمین کند.
در سال 2021 هم آنها 155 میلیون یورو برای خرید بازیکنانی مثل آرتور (76 میلیون یورو)، نیکولا روولا (23 میلیون یورو)، آلوارو موراتا (20 میلیون یورو) و وستون مک‌کنی (20.5 میلیون یورو) رولاندو ماندراگورا (15 میلیون یورو) هزینه کردند و فدریکو کیه زا هم با قراردادی قرضی و دو ساله (40 میلیون یورو بند خرید اجباری) از فیورنتینا راهی یوونتوس شد.
با اینحال، در آن فصل هیچ چیز خوب پیش نرفت و آنها نه تنها در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به دست پورتو حذف شدند، بلکه سری آ را هم از دست دادند. یوونتوس نه تنها با پایان سلطه خود در ایتالیا مواجه شد، بلکه برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان هم با مشکل مواجه شد و به زحمت و در آخرین بازی، فصل 2020/21 را در رتبه چهارم به پایان رساند. فصلی سخت تحت هدایت آندرا پیرلو که منجر به بازگشت مکس الگری شد، و با جدایی کریستیانو رونالدو، مسیر این تیم هم تغییر کرد.
اگرچه فصل گذشته اولین فصل بدون جام یوونتوس از سال 2010/11 بود، اما چهارم شدن در سری آ و حذف در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به دست ویارئال، باعث شد تا این تیم در زیرساخت های خود برای پروژه ای جدید نیز تجدید نظر کند.
بعد از خرید دوشان ولاهوویچ (81.5 میلیون یورو) و دنیس زکریا (8.5 میلیون یورو)، یوونتوس در تابستان امسال آنخل دی ماریا و پل پوگبا را به صورت آزاد جذب کرد. از طرفی پائولو دیبالا و جورجو کیه لینی هم از بانوی پیر جدا شدند و حالا احتمال جدایی و انتقال ماتیاس دلیخت به چلسی یا بایرن مونیخ هم وجود دارد. در صورت جدایی مدافع هلندی، یوونتوس به سراغ کالیدو کولیبالی از ناپولی خواهد رفت.
در مجموع یوونتوس طی پنج سال اخیر بیش از 815 میلیون یورو هزینه کرده و هیچ تیمی در اروپا طی این مدت نقل و انتقالات به اندازه آنها هزینه نکرده است و بعد از آنها منچسترسیتی با 654 میلیون یورو، رئال مادرید با 631 میلیون یورو، بارسلونا با 621 میلیون یورو و چلسی با 619 میلیون یورو قرار دارند. (پاری سن ژرمن در این مدت 588 میلیون یورو هزینه کرده است).
قانون مالیات جدید ایتالیا که در ژانویه 2020 لازم الاجرا شد و 511.5 میلیون یورویی که آنها از فروش بازیکنانی مثل ژائو کانسلو (65 میلیون یورو)، میرالم پیانیچ (60 میلیون یورو)، ماتیا کالدارا (36 میلیون یورو)، مویزه کین (27.5 میلیون یورو)، امره جان (25 میلیون یورو)، کریستیانو رونالدو (15 میلیون یورو)، رودریگو بنتانکور (19 میلیون یورو) به آنها کمک کرد تا خرید های فوق را انجام دهند.

اخبار داغ 
خرید سنگین اشتباه نداشتیم ولی انقدر بازیکن مفت و پیر از تو بازار جارو کردیم که این شده مدیریت واقعا ضعیف بوده و باید جواب گو باشه آنیلی
جای این همه پول به بازیکنا همون داورا رو میخرید خیلی بهتر بود که😁
۸۱۵ میلیون پول خرج کنی بعد ۵ سال فقط 🍌گیرت بیاد بعدشم پورتو و آژاکس و ویارئال بیان ناموست رو ببرن🤣
پنالدو تیمو بگا داد
یووه اینقدر خرج نکرده قیمت های خرید و فزوش رو بالا زدن مثل فروش پیانیچ و ارتور. خیلیاشم بازیکن های قرضی بودن
یوونتوس سال بعد احتمالا تا نیمه نهایی میاد
یووه تراکنشش زیاده. وگرنه در این پول مستقیم وارد نکرده. باید فروشها رو از خریدها کم کنن و سرمایه گذاری مستقیم تیم رو محاسبه کنن.
کانسلو. رومرو. کولو سفسکی. دمیرال. بونوچی.! ولاهویچ. مانداگورا و رولا. اینا همشون یا فروخته شدن یا پولشون از فروش بدست اومده. دلیخت هم احتمالا فروخته شه
به غیر از خرید ۵۱۱ میلیون فروش هم داشتیم
اسم منچستر توی این لیست نیست؛
در اینکه مدیریت منچستر افتضاااااااااااح بوده شکی نیست ولی خیلیا گفتن و میگن ک خرجای منچستر در حد تیمای گنده دیگ بوده ک اینطو نیست ؛
هر چند ک همیناییم ک منچستر خریده بود، صرفاً بخاطر این بود ک میخاستن طی یک فصل قهرمان بشن غافل از اینکه واس ساخت یک تیم عالی، باید مربی خوش فکر و با جذبه و ابهت و باهوش داشته باشی و ترکیب تیم خوب باشه، ک در مورد منچستر هر دفعه یک قسمتش میزون نبود؛ اگ مربی خوب بود ترکیبش خوب نبود و اگ ترکیب خوب بود مربیش میزون نبود و متناسب نبود
در هر صورت با اینکه از نظر دارایی ثروتمندترین باشگاه دنیاست ولی پول لازم برای ساخت یک تیم میزون و عالی با ترکیب چ سرمربی خوب رو هزینه نکردن و فقط دنبال درآمد خودشونن
هیچ کس هزینه های بقیه تیم ها رو نمیبینن فقط یکی دوتا تیم بولد شده
مدیر یووه بدجور خوش تیپه
شوگر ددی خوبی میشه برای دخترای 20 ساله
ما برای دوران رونالدو برنامه دقیقی داشتیم که خیلی خوشبینانه نسبت به مسائل مالی بسته شده بود ، نه تنها اون خوشبینی ها درست از آب در نیومدن بلکه کرونا آمد و ضرر بزرگی بهمون خورد .
دوباره به اون شرایط برمیگردیم نباید وسواس سی ال داشته باشیم . همین که تو این دو سه سال مالک های یووه صدها میلیون دلار برای خروج از ضرر خرج باشگاه کردن و جلوی افت چندساله رو گرفتن برخلاف تیمای دیگه نشون میده مسیر هنوز درسته
.
.
بانوی پیر این ۵ سال بیشتر از پورتو ، آژاکس ، لیون که خرج نکرده همشون اومدن تقه ای به بانو زدن
.
.
.
.
شخصیت قهرمانی سی ال ندارن
تامام
کالچوپولی باعث شد ترکیب بعد از 2006 از صفر استارت بزنه. چون برای تشکیل ترکیب جدید زیاد هزینه نشد ترکیب نیاز به هزینه بیشتری داشت. و نکته مهمتر خروجیهای یووه تو این 5ساله.تیتر زرد برای لوده بازی یک عده زده شد چون کامنت گرفتن مهمتر از بالا بردن شعور مخاطبه
فوتبال صنعته واسه دیده شدن باید هزینه کرد.ولی با ورود رونالدو متاسفانه کرونا همه گیر شد و برنامه های انیلی برای جذب مخاطب به مشکل خورد البته بنظرم در کنار خرید رونالدو باید دوتا هافبک تاپ هم جذب میشد ولی به دلیل ناکافی بودن بودجه و فیرپلی نشد همون سال جذب شن وگرنه خیلی چیزها تغییر میکرد.الانم تیم مدیریتی حالی داره برنامه ریزی شده پیش میره به اینده خوشبینم
خود یووه صد میلیون نمیارزه!!حتی تیمی مث مونتزا هم اینقدر خرج میکرد دستکم یک یا دوبار سی ال رو جییرد!تمامیه رکوردای خرید و نقل و انتقالات فوتبال رو زدن ولی نتونستن تو اروپا بززرگی کنن چون تیم یووه یه تیم تقلبیه که فقط با زدوبند و باندبازی و دادن رشوه و تبانی تا به امروز تونسته جام بی ارزش داخلی ببره!!وقتی میخای عیار واقعی جامهای یه تیم رو ببینی به جامهای اروپاییش نگاه کن..رئال مخدرید سی چمد لالیگا چهارده تا سی ال..بایرن سی و دوتا بوندسلیگا شش تا سی ااال!!یووه؟؟😂😂😂🤣🤣😂😃😃😁سی و چند اسکودتوی حرام و غیرفوتبالی و فقط یک عدد سی ال که اونم دوسال بعدش اثبات شد دوپینگی بوده و با پارتی بازی فقط پزشکشون جریمه شد😃😂😂😃😃انیلی چرا این طویله رو منحل نمیکنه خدا عالمه..فقط بدهی روی بدهی برای هیچ
انگار بیای یه ماشین فرمول ۱ بدی دست من و توقع قهرمانی داشته باشی ازم…خب معلومه من اینکاره نیستم…مربیای مام دقیقا همینطوری بودن!!!
البته بیشتر از هرکسی من پاراتیچی لعنتی رو مقصر میدونم
داخل تیتر میزنید خرج ۸۱۵ میلیونی، آخر متن تازه به فروش ها اشاره میکنید! با تیتر زرد مخاطب رو فریب ندید. بهتره از میزان بالانس منفی یا مثبت صحبت کنید تا فقط خرجها!
دو ساله موقتی سلطه یووه شکسته شده، اینها تو فوتبال طبیعیه یووه بر میگرده خیلی زود، تیم با اصالت همیشه برمیگرده مثل لیورپول چند سال اخیر… تو اروپا هم واقعا بدشانسی آورده یووه اینو نمیتونید منکر بشید که از بدشانس‌ترین های تاریخ چمپیونز لیگه این تیم.
۱۱۷ تا برای پنالدو 😱 خدایی پرز چه کلاهی سر یووه گذاشت
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick