instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کونامی اعلام کرده است که در حال برنامه‌ریزی برای بازگرداندن عناوین Metal Gear است که قبلا از فروشگاه های دیجیتالی حذف شده بودند.
امروز سی و پنجمین سالگرد ‌Metal Gear است و حساب رسمی ژاپنی این بازی در توییتر با انتشار توییتی این مناسبت را تبریک گرفت. با این حال، طرفداران هنوز نمی‌توانند بسیاری از بازی‌های این سری را روی کنسول‌های جدید تجربه کنند، زیرا آن‌ها طی سال گذشته از فروشگاه‌های دیجیتالی خارج شدند. کونامی روز چهارشنبه گفت که این بازی‌ها به‌زودی بازخواهند گشت. در این توییت آمده است:
سری Metal Gear که در 13 جولای 1987 آغاز به کار کرد، امروز سی و پنجمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد. ما در حال آماده شدن برای از سرگیری فروش عناوینی هستیم که به طور موقت از فروشگاه‌ها حذف شده بودند.
این بیانیه احتمالا به طور خاص مربوط به نسخه‌های دوم و سوم Metal Gear Solid است که در نوامبر 2021 از فروشگاه‌ها حذف شدند، زیرا طبق گفته کونامی، حق لایسنس بسیاری از محتویات این دو بازی منقضی شده بود:
ما باید روی تمدید مجوزهای استفاده شده در بازی کار می‌کردیم، بنابراین تصمیم موقتی گرفتیم تا فروش Metal Gear Solid 2، Metal Gear Solid 3 و همه محصولاتی که شامل این بازی‌ها می‌شوند را متوقف کنیم. ما صمیمانه از شما می‌خواهیم که برای خرید مجدد این محصولات صبر و درک داشته باشید.
لیست کامل بازی‌هایی که به طور موقت از فروشگاه‌ها حذف شدند (و احتمالا همان‌هایی هستند که در توییت جدید کونامی به آنها اشاره شده است) به شرح زیر است:

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty Edition (PS3)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater Edition HD (PS3)
Metal Gear Solid Edition (PS3)
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty Edition HD (Vita)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater Edition HD (Vita)
مجموعه Metal Gear Solid HD (Vita)
مجموعه Metal Gear Solid HD (PlayStation Now)
Metal Gear Solid Edition: 2 و 3 (Xbox 360)
Metal Gear Solid: Snake Eater 3D (3DS)
Metal Gear Solid 2 Substance (GOG.com)
Metal Gear Solid 2 HD for Shield TV (Nvidia Shield)
Metal Gear Solid 3 HD for Shield TV (Nvidia Shield)

سال گذشته شنیده شد که علاوه بر پروژه MGS3، کونامی قصد دارد ریمستر بازی های اصلی Metal Gear Solid را برای کنسول‌های جدید منتشر کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سری متال گیر الان انحصاری اکس باکس حساب میشه چون تنها کنسول نسل نهمی یا هشتمی که میتونید روش این عناوین رو تجربه کنید سریز اس یا اکس و وان هست😹
مفت نمی ارزن
زحمت کشیدی کونامی جان! دیگه تپه نمونده که آباد نکرده باشی…مگه این که یکی پیدا شه ایپی هاتو بخره یه کاری کنه وگرنه من که امیدی ندارم!
بازی های گذشته برای چمه؟؟
متال گیر جدید بسازید
البته که حقیقتا من عناوین این فرنچایز رو بدلیل تمرکز خیلی زیادشون روی داستان تا گیمپلی دوست نداشتم و اسپلینتر سل رو ترجیح میدادم ولی مطمعنم فن بیس خیلی زیادی داره متال گیر و به همین دلیل لایق یه نسخه جدید و نه ریمیک برای طرفداراش هست
ما نه صبر داریم نه درک!
شما که داری خواهشاً بجای این کارا بیا و دست از سر متال گیر بردار و بسپرش به سونی یا خود کوجیما
کونامی که از ما انتظار تشکر که نداره احیانا . خجالت هم نمیکشن . یاد یه اهنگی از the allman brothers به نام jessica افتادم که میگفت : ____ اهنگ بی کلامه . الان واقعا انتظار جمله خاصی دارین ؟! ادم از دست شما شاخ در میاره . اصلا معلوم نیست حواستون کجاست . والا
مسؤلین کونامی هم مثل مسؤلین ایران تو فضا زندگی میکنن
اینهمه ما میگیم ریمیک میخوایم ریمستر میخوایم نسخه جدید میخوامی باز کاره خودشونو میکنن
زحمت کشیدید بازی هاتونو برگردونید رو کنسولایی که ماله دو نسل پیشه
👍Good
فکر میکردم هیچ وقت برنمی‌گردد ، احتمالا اسنیک پیر قراره تا ابد با پلی استیشن ۳ بمونه مخصوصا با اون پایان بین پسر و پدر یا شاید بهتر باشه بگم برادر با برادر.
یک مورد جالب در مورد پایان بازی قراره بود کوجیما آخر بازی رو با محاکمه کردن اسنیک و اوتیکان به عنوان جنایت های جنگی نشون بده که کسی که از درون قهرمان هست از بیرون ممکنه قهرمان نباشه با پس زمینه :
Here’s to you, Nicola and Bart
Rest forever here in our hearts
The last and final moment is yours
That agony is your triumph
ولی همکاران کوجیما نظر اش رو تغییر دادند تا یکم پایان شادتر‌ی داشته باشیم. ):
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick