یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بردلی کوپر و هما عابدین پس از آشنایی توسط آنا وینتور ظاهرا با هم وارد رابطه شده اند. این زوج چندین ماه است که یکدیگر را مخفیانه می‌بینند. عابدین، ۴۶ سال دارد و سابقاً از دستیاران ارشد هیلاری کلینتون بود. او همسر سابق آنتونی واینر، نماینده رسوای نیویورکی است. بردلی کوپر ۴۷ ساله و هما عابدین، هر دو از دوستان خوب سردبیر قدیمی ووگ، آنا وینتور هستند.
هما عابدین کیست؟
هما عابدین عشق جدید بردلی کوپر و دستیار هیلاری کلینتون کیست؟ هما عابدین در میشیگان از دو استاد هندی و پاکستانی تبار به دنیا آمد. هنگامی که او دو ساله بود به هر دوی والدینش پست های تدریس در دانشگاه جده در عربستان سعودی پیشنهاد شد، جایی که او تا زمان تحصیل در کالج در ایالات متحده در آنجا زندگی کرد. او در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی ثبت نام کرد که دوره کارآموزی خود را در کاخ سفید گذراند. سپس او برای کمک به هیلاری کلینتون، بانوی اول آن زمان، منصوب شد.
هما عابدین عشق جدید بردلی کوپر و دستیار هیلاری کلینتون کیست؟
عابدین چندین سال پیش در طول مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون در سنای ایالات متحده در سال ۲۰۰۰ نقش مشاور شخصی او را بر عهده گرفت. او همچنین در طول نامزدی ناموفق هیلاری کلینتون، برای ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ به دلیل بینشش در مورد خاورمیانه که بسیار ارزشمند است، به عنوان مشاور شخصی نزدیک کلینتون، خدمت کرد. عابدین در سال ۲۰۰۷ با آنتونی وینر، که در آن زمان نماینده کنگره بود، آشنا شد. این زوج در سال ۲۰۱۰ ازدواج کردند و پسرشان جردن، سال بعد به دنیا آمد.
هما عابدین و همسر سابقش آنتونی وینر
رابطه با بردلی کوپر، تفاوت زیادی با ازدواج عابدین و آنتونی واینر دارد که در سال ۲۰۱۷ به دلیل ارسال پیام جنسی به یک نوجوان به ۲۱ ماه زندان محکوم شد. او در مورد این تجربه دلخراش که باعث شد در وسط سیرک رسانه ای ناشی از رفتارهای مضحک شوهرش گیر بیافتد در کتاب خاطراتش با عنوان «هردو/ و: یک زندگی در چندین جهان» (Both/And: A Life in Many Worlds) نوشت. عابدین گفت که این خاطرات ایده آنا وینتور بود و افزود که این ویراستار معروف یکی از مهم ترین منابع آرامش او بود که در جریان آشفتگی عمومی ناشی از رسوایی شوهرش که ۱۰ سال از زندگی مشترک آنها می گذشت، به او کمک کرد. این زوج برنامه خود را برای جدایی در سال ۲۰۱۶ پس از سال ها رسوایی جنسی شرم آور و جنایتکارانه وینر اعلام کردند. گفته می شود که آنها هنوز در حال نهایی کردن طلاق خود هستند.هما عابدین عشق جدید بردلی کوپر و دستیار هیلاری کلینتون کیست؟ یک منبع نزدیک به این زوج گفت: «بردلی چند ماه است که بی سر و صدا، هما را می بیند، آنها درباره ارتباطشان واقعاً سکوت کرده اند.» این منبع افزود که عابدین اعتراف کرده است که با کسی در ارتباط است، اما هویت مرد جدید زندگی خود را حتی از آشنایانش هم مخفی نگه داشته است. هما عابدین عشق جدید بردلی کوپر و دستیار هیلاری کلینتون کیست؟ این رابطه برای کوپر نیز که زندگی عاشقانه‌اش مدت‌هاست با روابط و شایعات در مورد مدل‌ها، ستاره‌های سینما و خوانندگان پاپ پر شده است، تغییر ایجاد کرد. کوپر قبل از اینکه با عابدین ارتباط برقرار کند با دیانا آگرون خواننده و بازیگر در ارتباط بود. منبع نزدیک به او گفت: «بردلی از دیانا آگرون جدا شد و شروع به دیدن هما کرد.»زندگی عشقی کوپر و عابدین نمی‌توانست متفاوت‌تر از این باشد، منبع نزدیک به آنها معتقد است وینتور، همانطور که می‌داند چگونه لباس انتخاب کند، می‌تواند یک زوج مناسب را باهم ست کند: «آنها برای یکدیگر عالی هستند. آنها هم در قدرت نقش دارند، هم در سیاست و امور انسانی.»
بیشتر بخوانید:
اعتراف به بی احساسی «بردلی کوپر» با «آیرینا شایک» هنگام ساخت «ستاره ای متولد شده است»
۱۴۰۱ © تمامی حقوق برای وبسایت Rooziato (روزیاتو) محفوظ است.
source
قیمت شینگل
موکت
پارکت
تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick