یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی سنندج گفت: مرکز نمایشگاهی تجاری زاگرس در سلیمانیه در حال راه اندازی است که بستر مناسبی برای عرضه محصولات و قطعات داخلی ایران است.
فاروق کیخسروی بابامیری در ششمین نمایشگاه خودرو و قطعات کردستان، ضمن‌ بازدید از غرفه گروه سایپا اظهار کرد: رسالت اصلی اتاق بازرگانی، توسعه بازار برای تولید کنندگان داخلی و توسعه تجارت است. در همین راستا اتاق بازرگانی به عنوان یکی از سهامداران مهم شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان کردستان، این افتخار را دارد که در جهت تقویت فعالیت های نمایشگاهی نقش خود را به خوبی ایفا کند.
او تنوع و توسعه محصولات گروه سایپا در چند سال اخیر را قابل توجه دانست و افزود: بازارهای جهانی باتوجه به حضور رقبای خارجی نیازمند محصولات به روز و جدید است و گروه سایپا با حضور پرقدرت در ششمین نمایشگاه کردستان نشان داد که پتانسیل حضور در بازارهای منطقه ای‌ به خصوص اقلیم کردستان و عراق را دارد.
کیخسروی افزود: با راه اندازی نمایشگاه سلیمانیه و با حضور شرکت های دانش بنیان می توانیم قدم خوبی در جهت توسعه بازار گروه خودرو سازی سایپا و سایر شرکت های خودروساز داخلی برداریم، همچنین خوشبختانه کیفیت و قیمت تمام شده در کشور ما نسبت به سایر خودروسازهای خارجی شرایط رقابتی خوبی دارد که محصولات و قطعات گروه سایپا در این زمینه می‌تواند هدف ما را تامین کند.
 نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی سنندج گفت: برای نمایشگاهی که در نظر داریم با همکاری ایدور در پاییز امسال در سلیمانیه برگزار کنیم حضور شرکت‌های خودروساز را هم خواهیم داشت.
گفتنی است در این نمایشگاه، گروه خودروسازی سایپا و نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی سنندج، در راستای صادرات خودرو و قطعات گروه سایپا‌ به اقلیم کردستان و عراق جلسه و نشست های تخصصی برگزار کردند.
 
سایپانیوز
دانلود جوکر
Kim Kardashian

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick